Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni lógó has eltűnik...

Szülés utáni lógó has eltűnik valaha?

Figyelt kérdés

8 hóbapja szültem... Sokat javult de még midnig lóg. Sajnos rengeteg stria van rajta, amitől olyan mkntha ráncos lenne.

Hasizmomat összezártam, nyertem vele 5 centit.

De még mindig lóg. Nem mondom,van rajta zsír, es azon vagyok hogy ne legyen, de nek tudom elkepzelni hogy vosszamenjen a bőröm... Nagyon csúnya így es elkeserít hogy mar soha nem vehetek fel bikinit.


24 éves vagyok.


2020. szept. 24. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha valaki gyermeket vállal akkor sajnos azzal a tudattal kell, hogy jó eséllyel örökre megváltozik a teste és beláthatatlan változások lehetnek.


Van, aki szül 3 gyereket és ránézésre nem gondolnád h valaha köze volt babához, és van aki szül egyet és konkrétan eldeformálódik a teste a korábbihoz képest.


A bikini amúgyis túl van értékelve ;)

2020. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
műtéttel...😕
2020. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem megmaradt
2020. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is megmaradt, de van egy sejtésem, hogy has tornával alakítható még valamennyire. Amíg zsír van alatta nem csak a bőr lóg, addig van remény. De 100%ban sajnos nem tűnik el, főleg ha a bőr szövet sérült. Én már megbarátkoztam ezzel a dologgal. A férjem szeressen így az a lényeg.

Második terhességemben járok, én majd utána fogok foglalkozni a kérdéssel, addig meg egybe-fürdőruha vagy magas derekú bikini alsó. A legtöbb ruházati boltban már tök csinos has takarós fürdőruhák vannak :)

2020. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 2 éve volt, és lóg kicsit, de mintha jobb lenne már mint volt. Pedig 4 kg hiztam csak, volt homokzsák, hasleszorító is..Mégis..Igaz nekem csm. volt, olyan császáros kötényhasam van kicsit.
2020. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Plasztikai sebész biztosan szépen meg tudja csinálni.
2020. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kollagént szedni, elég szépen vissza tud tőle húzódni a kötényhas. Nem csodaszer, de segít.:)
2020. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szedek amiota megszültem. Tenyleg sokat javult, meg a torna hatasara is, de még mindig nagyon csúnya :(
2020. szept. 24. 12:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Óriási hasam volt, teszem hozzá.
2020. szept. 24. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!