Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi betetet kell vinni a...

Mennyi betetet kell vinni a korhazba?

Figyelt kérdés
Egyelore vettem 6 db eldobhatos szules utani bugyit, illetve 10 db giga nagy szules utani betetet+10 db night szarnyas alwayst. Baratnom szerint keves. Szerintetek?
2020. szept. 24. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
2 napra csak elég.
2020. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nalunk 4 nap, ha termeszetesen szul az anya, 5 nap, ha csaszaros...
2020. szept. 24. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nagyból többet vinnék, nekem bent még az kellett, az Always kevés lett volna. Nálunk nem 2 nap egyébként, hanem 3 teljes nap. Én szerdán délután szültem és vasárnap mehettünk haza.
2020. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy csomag tenafixet meg egy csomag extra nagy Jessát. A férjem majd küld fel nekem még, ha elfogyna és kellene.
2020. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg császáros leszek ismét. Első alkalommal 3 éjszakát voltam bent és az éjszakán még ilyen kórházi törlő papír vagy valami hasonló volt alattam. Másnaptól számítva napi 3 db Tena Lady Super inkontinencia betétet használtam el. (Korán érkezett a baba és nem vettem ilyesmiket magamnak, a férjem ezt vette) Most 10 db-al készülök de ha kell még majd hoz.
2020. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nemkem másfél csomag szülésutáni ment el, auchan sajátmárkás. (1 csomag 20db)

Itthon mar csak szarnyasat használtam. Szerintem valtozó. Max ha nem elég, valakit megkérsz vigyen be...

2020. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem tudhatod. Ha kevés, majd visznek be neked, vagy veszel ott helyben. Én egy csomag tenát vittem be, 3 nap alatt kb. 6 dbot használtam el, meg 3 db éjszakai szárnyast. A kórházban minden napra adtak 2db gigabetétet, de ha elfogyott lehetett még kérni.
2020. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a legnagyobb csomag tenát vittem, erős is volt a vérzés.
2020. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 khniki ***** válasza:
Én összesen 10-et használtam el a szülés utáni betétből. Itthon szerintem már a sima éjszakai kellett.
2020. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor egyelore nem veszek, ha kellene majd hoznak be meg :)
2020. szept. 26. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!