Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban szülés után adnak...

A kórházban szülés után adnak betétet, vagy kell vinni (ha kell vinni, kb hány darabot vigyek)? és a picinek adnak a kórházba pelenkát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
betétet és pelenkát is neked kell vinned!
2009. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kórház válogatja.

Székesfehérváron betét vinni kell. de a szülőszobán adnak. pelenkát adnak a picinek

2009. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egészségügyi betétről természetesen nekünk kellett gondoskodni, azt nem adtak, viszont összesen egy darab eldobható pelust kellett vinni a hazaadáshoz, a kórházi napokon ellátták pelenkával az újszülötteket.
2009. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Betétet nem adnak

Nálunk nem kellet vinni pelenkát

2009. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 30. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szülés után kapsz 1 db betétet, pelust végig adnak.
2009. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pesten az Istvánban adnak mind a kettőt...

Kérdezz utána a szülészeten, hogy nálatok mi a szokás...

2009. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. Női Klinika: mindkettőt vinni kell. Pelust ugyan adnak a babára, de cserébe adnod kell helyette. Eü betét: Tena incontinence, nekem 5 napig kellett, az alatt kb 30 fogyott, de szerintem nekem nem volt erős vérzés, ja és császáros voltam, az más.
2009. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!