Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, ha szülés után...

Mit tegyek, ha szülés után fél évvel se kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 08:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
Azért ne csináljunk már úgy, mintha a kérdező szándékosan nem kívánná a szexet és ha a férje megcsalja, akkor az a kérdező hibája lesz! Ezzel számolni kell, ha az ember gyereket vállal, rengeteg minden megváltozik a nő testében, a hormonok, szoptatás stb. Aki ennyit nem bír ki a házasságáért, családjáért és megy félreb*aszni a fél éves gyereke mellől, az egy gerinctelen féreg, akire rá kell adni a kabátot, hadd menjen!
2020. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Egy normális házasságban ez nem jelent gondot.

Kedves ketteske, egy komolyabb baleset vagy betegség miatt is kieshet fél év, ha te emiatt elhidegülsz, süllyedj el.

2020. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
6, az én férjemet se a terhesség alatt, se szólt szülés után nem érdekelte alternatív megoldás. Azt mondta, ha nekem nem jó, neki se lesz az. Ott kimaradt 8 hónap (és fiatalok voltunk, én 20, ő 25). 23 voltam, mikor balesetben súlyosan megsérültem, ott majdnem egy év... Aztán 40 évesen ő lett beteg, megint majdnem egy év... Mégis együtt vagyunk :)
2020. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Milyen undorító "emberek" vannak, akik szerint tök rendben van, ha apuci képtelen annyi áldozatot hozni a családjáért, hogy megértő a nem rég szült feleségével szemben, ennyi igazán beleférhetne, ha már ő a testét "áldozta" a közös gyerekért. De neeeem, még ő érezze magát szarul, mondván a férje majd megdug mást, miközben ő otthon van a KÖZÖS fél éves gyerekükkel. Gyönyörű.
2020. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
98%
16, nekem nem kellett térdeknem azonnal, mint neked, mert nekem nem folyamatos para az életem, hogy elhagy, ha keveset szexelünk, mint neked, hogy el ne hagyjanak 😂
2020. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
97%

Nem 15, te vagy szánalmas, de annyira hogy arra szavak nincsenek. Örülj neki, hogy te számodra azt volt a legfontosabb szülés utáni pár napban, gyermekágy alatt, hogy rohanhass a párod elé térdelni, nehogy őfelsége elhagyjon, de azt azért képes vagy felfogni ép ésszel, hogy nem mindenkinek van az egekben a libidója egy szülés után, ugye?? És van, akinek több idő kell, mire "regenerálódik"? Dehogy vagy képes felfogni, ugyanis ha képes lennél, akkor nem mondanál akkora vadbaromságokat, hogy "nincs kedve szexelni". Tudod mi az a LIBIDÓ?! Tudod mi az, hogy valakinek a béka segge alatt van és egyszerűen nem kívánja? És nem, nem azért mert nincs kedve meg mert szarik bele. Elhiheted, hogy senki sem direkt nem kívánja a szexet és normális férfi, férj, apa, aki szereti a feleségét és a családját, az képes ezt felfogni és türelmes a másikkal, nem pedig félremegy az első adandó alkalommal. Talán ha baleset ér és kórházba kerülsz is az az első dolgod, hogy betérdelj a férjurad elé? Egészségedre, de normális kapcsolatokban ez úgy működik, hogy azért mert adódott egy probléma, még nem rohanunk más lábai közé. Őszintén elszomorító, hogy van aki viszont igen és van, aki szerint ez még rendben is van.👏

Halistennek vannak olyan pasik még a világon, akiknek nem a mindennapos szex az elsődleges a házasságukban és nem vágják falhoz magukat, se nem csalják meg a másikat, amiért szülés után X hónapig nem áll helyre a szerelmük libidója.

2020. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Derjaderja ***** válasza:
91%

15.

Vicces vagy.

Amúgy mi gyerek előtt sem szexeltünk heti 2x, mert alapból hetente taliztunk, és akkor is volt, hogy elaludtunk szex előtt.

Előtte lévő 10 évben nekem pl öszesen 3 évig volt párkapcsolatom. A többi 7-ben meg nem volt szex. A párom is éveket volt egyedül. Van az embernek önfegyelme meg keze is, ha kell, ideális esetben.


Az emberek szexuális igénye elég eltérő, lényeg, hogy a pároké egymásnak megfeleljen.

A 6 hónap az még a nemrég szült kategória a test és a lélek szempontjából is. Főleg akinek a szoptatás elviszi a libidóját vagy a baba zűrösebb.

És ha vki veszélyeztetett terhes?

A férfinak, aki ennyitől meglèp, nem róvod szemére a szerelem hiányát?

2020. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak abban van igaza, hogy mindenkinek más az igenye


Én azok közé tartozom, akik már kórházból hazatérés után vágyat éreztek a férj/szex után.


Ettől függetlenül elhiszem, hogy mindenki másképp éli meg.


Attól, hogy én nem tudnék hetekig szex nélkül lenni 8 év kapcsolat után sem, másnak ez teljesen normális.


Posztolónak javaslom az együtt zuhanyzást, esetleg megpróbálni együtt pettingelni, maszturbalni, lehet, hogy közben megjönne a kedv is es egy - két jó élmény után már vágyna rá


Rám pl jellemző, hogy minél gyakoribb a szex, annál jobban kívánom

2020. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
6%

Mi ez alternatív mód?


13astól kérdezem, hogy a maszturbacio is annak számít?


Egy férfi nem bír ki heteket, hiszen termelődik a spermium, így számomra hihetetlen, hogy hónapokig nincs ejakuláció

2020. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
43%
Evés közben jön meg az étvágy, én azt mondom.
2020. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!