Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, ha szülés után...

Mit tegyek, ha szülés után fél évvel se kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 08:29
1 2 3
 21/27 Derjaderja ***** válasza:
96%

19. És mi akadályozza meg az önkielégítésben?

De itt alternatív mód alatt azt értették, hogy van egy kis összebújás, csók, petting, aztán a nő kielégíti a férfit kézzel/szájjal.

Ez szerintem jó dolog, mi a terhesség alatt is gyakran csináltuk ezt, illetve közben kiderült, hogy megjött-e a kedvem (de én a terhesség végén az elsőnél már annyira fulladtam minden olyan helyzetben, amiben ez a része működhet, hogy ez utóbbi nem volt gyakori).

Én pl szívesen "foglalkozom" a párommal, jó érzés, bár ő is mindig 3x is megkérdezi, nem baj-e, hogy ilyen aszimmetrikus a dolog.


A terhesség, szülés, szoptatás ebből a szempontból nehéz időszak, bár kiváncsi lennék, mennyire veszi ki a részét ez a nagyon virgonc és reklamátor fajta férfi a teendőkben, mert mi a gyerek mellett gyakran olyan fáradtak vagyunk, hogy kb mind2en kidőlünk, és gyakran napokig húzzuk egymást, hogy na majd most már végre, aztán leülünk este filmet nézni és 10 perceb belül kb mindketten alszunk. Abszolút nem az van, hogy az uram nyüstöl, én meg nemet mondok, hanem konkrétan hullák vagyunk mindketten.

2020. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
10%
Igen, ez jó ötlet ez a kézzel-szájjal dolog, de az önkielégítéssel nem értek egyet. A legtöbb férfinak nem (csak) az a baja, hogy nincs szex, hanem elhidegülnek egymástól.
2020. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát akiket csak a szex köt össze azok el is hidegülnek,akiket meg nem, azok nem.
2020. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

19 vagyok


21es teljesen egyetértek, csak számomra nem volt egyértelmű ez az alternatív dolog


Nálunk is van/volt petting, orális szex terhesség végén, gyermekágy alatt és menstruáció alatt is.

Nekem is jól esik.


De pl a petting nem egyoldalú, ezért nem igazán értettem milyen más alternatívára gondolnak, mert itt mindenki kivan attól is, hogy csak úgy kielégítse a párját :)

2020. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Derjaderja ***** válasza:
100%

Hát olyan értelemben egyoldalú, ha mondjuk a nő csak összebújni szeretne, de nem szeretné, hogy kielégítsék.

Vagy ha nincs libidó az pont ilyen, hogy szívesen bújik az ember, meg csókolózik, de erotikus érzése nincsen esetleg viszolyog tőle.

A férfiak meg nyilván olyanok, hogy kell nekik a befejezés is. Őket jobban zavarja szerintem az "aszimmetria", mert úgy érzik, rosszul "teljesítettek", nekik nagyon nehezen érthető helyzet tud ez lenni.

Azt ha hozzá se ér a másik, mert fáradt, kb jobban megértik, mintha van összebújás, csók, őt kielégítik, de ő aztán ne nyúljon "oda", mert azt nem kívànja a másik.


Szerintem ilyesmi is lehet elhidegülés oka, ha ezt nem sikerül jól megbeszèlni egymással.

2020. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%

Én a 21. válasszal értek egyet.Amúgy a saját életemen is ezt látom.Párom a babánk 3 hónapos koráig kivette a részét mindenből, főleg mert nagyon szarul voltam.Szóval muszáj volt.Aztán lett egy megfázása.Külön vonult nehogy a pici elkapja és aztán valahogy elfelejtett ,,visszaszállni" a buliba.A gyerekünk 3 éves.Nem aludt még végig egy éjszakát se életébe.Az első 1.5 évében éjjelente 15x keltünk.Persze csak én meg a gyerek, apa aludt mert fáradt, sok a munka(amúgy tény, hogy 10-12 órát dolgozik minimum egy nap szóval valóban dolgozik van mibe elfáradnia is),.DE ettől függetlenül ez vált nálunk természetessé, hogy a gyerek reggeltől estig az enyém, aztán éjjel is, mert én bírom az éjszakázást.Ami igaz, csak nem évekig, meg nem úgy hogy soha nem tudok 1-2 óránál többet végig aludni.

Lepődjetek meg ,de nem tett kívánóssá az, hogy képes végignézni hogy kivagyok purcanva és jóízűen aludt az elmúlt évekbe miközbe én széthullok.Nem, nincs kedvem letérdelni elé és nagyon nem akarom kielégíteni semmilyen téren.Sőt a libidóm se fog valószínűleg visszatérni az eredetire pont a viselkedése miatt.:D

Ja és a kedvenc beszélgetésünk.Mit tudok segíteni? Semmit backi...:D:D

2020. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó teljesen megertelek, ebben a helyzetben nálunk is másképp alakulna a dolog.


A férjed mit szól mindehhez?

Volt már őszinte beszélgetésetek mindenről? Ahol mondjuk ezek, amiket leirtál kibuktak belőled?

2020. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!