Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet másodjára is császárom...

Lehet másodjára is császárom ha nincs fogadott dokim?

Figyelt kérdés
Vagy fogadnom kellene azért, hogy császár legyen? Elsőnél nem volt fogadott dokim. Nem volt különös oka, hogy császár lett. 2x próbáltak indítani, de semmi nem történt, nem tágultam semmit, fájásaim se voltak, végül a 41. hetet betöltve megcsászároztak.
2020. szept. 27. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg lesz is, nem sok orvos pártolja a császár utáni hüvelyi szülést.
2020. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt sose fogadott orvosom. Sürgősségi császár után 22 hónapra vártam a következőt, plusz cukros is lettem, az sztk-s doki megkérdezte, akarok-e mindenáron természetesen szülni, mondtam nem, erre adott egy időpontot műtétre.
2020. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Császármetszés után az orvosok javasolni szokták, hogy a következő is legyen az, úgyhogy a te helyzetedben ehhez semmiképp se kell fogadott orvos.
2020. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!