Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Le kell szules elott borotvaln...

Le kell szules elott borotvalni ott lent?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 00:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2020. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Örülnek neki, de megcsinálják, ha szőrös, csak te jársz rosszabbul. 50 ft-os eldobható borotva szárazon... gondolj bele.
2020. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy kell. Nem elvárás, és egyik orvost, szülésznőt sem zavarja. Max, akkor szedd le, ha te úgy kényelmesebben érzed magad. De maga a szülés, nem erről szól, hogy valaki szőrös e odalenn, vagy sem.. komolyan, egyesek úgy írják, mintha elvárás lenne.
2020. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Én nem borotváltam le, csak rövidre vágtam. De a szülésznő leborotvalt a 2 perces fájások közben. Azt mondta sokkal könnyebb dolguk van úgy.


Tehát le kell, ők max akkor nem nyúlnak hozzá, ha már nincs rá idő.

2020. okt. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem árt...
2020. okt. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Ahol én szültem, ott nem borotválják le, ha a kismama nem szeretné. Viszont tájékoztattak, hogy így jobban látják az esetleges repedést/szakadást, és így a varrás is könnyebb.
2020. okt. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha te nem, valoban szuleszno csinalja eldobhato borotvaval szarazon. Jobb otthon.
2020. okt. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Semmiből nem tart otthon letolni legalább a hüvely és gát környékén. Én kétnaponta borotváltam a 38. héttől, mindenkinek könnyebb volt. Menstruáció idején sem szeretem a vércafatos susnyást, szülés után pedig még könnyebb volt tisztának érezni magamat, pedig gátmetszésem sem volt.
2020. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

Kétnaponta borotváld. Én pont beleestem még. 😁

A lánynak mellettem szárazon szedték le. Ki tudja, hogy új volt-eca borotva..

2020. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
#8 alapvetoen egyetertek veled, kiveve a semmibol nem tart-ot, nekem 35.heten wcre allitott tukorben fejlampaval sikerult megpillantani mi is van alul:))) a megoldas a ketnaponta kapirgalas, de eleg maceras:)))
2020. okt. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!