Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt le kell borotváln...

Szülés előtt le kell borotválni az intim területet vagy elég, ha rövidre vágott ott a szőr?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg le kell borotválni, de kórházfüggő. Nem mindegyik kórházba kötelező a borotválás, nézz utána ott, ahol szülnél.
2014. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem, nekem le kellett felül. Én leborotválnám a helyedben az egészet, mert még mindig jobb, ha magadnak csinálod, mintha ott a helyszínen, idegenek...
2014. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem borotválkoztam, igazából úgy gondoltam, ha zavarja őket, majd leborotválnak. Hallottam, hogy van olyan kórház, ahova borotváltan "illik" menni szülésre, de én 9 hónaposan már nem láttam semmit az intim területemből, és a mozgás sem ment olyan könnyen.
2014. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülésznő borotvált, de csak a gát környékén. Pont előző este szőrtelenítettem, nem hiszem, hogy már addigra kinőtt volna, talán nem voltam elég alapos.
2014. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkora volt a hasam, hogy rég oda sem értem. Össze-vissza karistolni semmi értelmét nem láttam. Anélkül is volt elég bajom. A szülésznő borotvált. Teljesen természetesnek vette, nem volt megbotránkozva, azt hiszem, találkozik pár esettel...
2014. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ha odakerülök majd a páromat fogom megkérem hogy borotváljon meg.Mondtam is neki és nem volt ellenvetése.Ha olyan a párod kérd meg hogy segítsen!A.
2014. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én leborotváltam magam. Simán elértem magam ott lenn, pedig 117 cm volt a hasam körfogata, jó nagy volt :) Én nem szerettem volna hogy egy ottani szülésznő tegye ezt meg. Nekem így volt jobb.
2014. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem korhazfuggo, hogy egyaltalan kell-e borotvalni.

En amikor kezdodtek a fajasok, akkor meg otthon zuhany alatt amit tudtam leszedtem (addig is karbantartottam magam, szoval nem volt hosszu ido). Ettol fuggetlenul a szuleszno meg rasegitett bent, azert nem csoda, hogy nem lett tokeletes, amit osszehoztam.

Engem egyaltalan nem zavart, hogy huzott kettot borotvaval, tekintve hogy utana beontest is adott, illetve par ora mulva konyekig bennem probalt tagitani :)))

2014. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!