Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikor múlt el a szúrós,...

Kinek mikor múlt el a szúrós, kellemetlen érzése a gátsebnél?

Figyelt kérdés

10 napja, hogy szültem, de még mindig nagyon érzékeny. Csíp, szúr, viszket, feszül és egyéb földi jók. Ráadásul kis dudorok vannak a gátnál. Ugye ez el fog múlni és nem marad ilyen örökre??? Síma lehet még valaha, olyan, mint volt?

Bocsi az elég intim kérdésért, de nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!!!!


2008. nov. 28. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 1 hónapja hogy szültem.Sajna kívül belül varrtak.Kb 1hete hogy nem érzem a szúrást..már a gy.folyás is apad,én is éreztem dudort-tegnap szőrtelenítés után "meg vizsgáltam"-és nem láttam semmi rendellenességet.Biztos gyógyul azért érzékenyebb.Kitartás,lesz ez még olyan mint a régi
2008. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem marad olyan örökre! Én 6 hónapja szültem és kb 3 hónapja már minden olyan mint régen.:) semmi dudor.:D Bár a vágás helyét ha odanyúlok, érzem, de nem érzékeny.... Nekem egyébként kb 2-2,5 hónapig volt kellemetlen, de ez nem átlagos(mert bennem felejtett a dokim egy nem felszívódó varratot, ami kb a 6. héten derült ki)....Türelem!
2008. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!!

én ahogy olvasom akkor a szerencsésebbek közé tartozom, egy hete szültem, felszívódóval varrtak, és pici másodperces szúrásoknál (napi 1-2) nincs több fájdalmam. a dudorok is a 4 nap körül visszahúzódtak. a párom szerint nagyon kicsi részen vágtak. kitartás!!

2008. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!