Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra várható a baba?

Kisnia kérdése:

Mikorra várható a baba?

Figyelt kérdés
Oktober 26 ra vagyok kiirva alig voltak meg joslo fajasok nyak dugom se ment el meg hetfon leszek 39 hetes. Probaltam a lepcsozest es a melegvizes zuhanyt semmi se hasznalt. Az nem baj ha nincs joslofajas?

2020. okt. 18. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja és nem baj. Majd jön ha akar. Nálam szülés előtti napokban és előtte közvetlenül egy szikra jel nem utalt arra, hogy 24 óra múlva babázom.
2020. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3 héten belül biztosan lesz baba. Ezt senki nem tudja előre megjósolni, hogy pontosan mikor lesz. Ha nincs még itt a szülés ideje, a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fogsz megszülni. Nem tudod a szülést befolyásolni semmivel sem.

Ez egyik pillanatról a másikra jön.

2020. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam sem voltak jósló fájások, nyákdugó sem ment el, legalábbis nem vettem észre. A kiírt napon csak úgy megjelentek a fájások és este megszületett a lányom.
2020. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt, végig zárva voltam, 39. héten éjszaka elment a magzatvíz, rá két órára lettek fájások.
2020. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak jóslóim, sem nyákdugó, a hasam sem "szállt le", semmi előjel. 41 hetesen akartak indítani, de előtte 1 nappal elfolyt a magzatvíz, ami szintén minden előjel nélkül történt. Álltal egy helyben, és zutty, még egy erőteljesebb babamozgás sem volt.

A másodikkalmar többet jóslóztam a vége felé, mégis 40. hét után érkezett ő is. Nála a szülés napján már nagyon aluszékony voltam, meg furcsán mocorgott, éjfélkor be is indultak a fájások.

2020. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor jön, amikor eljön az ideje, megérett a születésre. Ne sürgesd!
2020. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem voltak joslo fajasok,igy 41+5nel inditottak
2020. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Élvezd ki a nyugalmat. Tudom, már nehéz a pocakod, fáj mindened. De pihenj amennyit csak lehet, egyél finomakat, nézd meg újra a kedvenc filmjeidet, olvass. Ha megszületik a pici, sokkal kevesebb lehetőséged lesz magaddal foglalkozni. Egyébként a terminushoz képest 1, nagyon maximum 2 hetet szokás várni, és megindítják a szülést.
2020. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni előre.

Nekem semmi problémám, jelem stb nem volt. Majd egyik hajnalban felkeltem pisilni és jött az első fájás, rögtön 10 percesek voltak.

Tudom szörnyű ez a bizonytalanság, de lassan ki fog bújni. 🙂

(nekem 26-án van a szülinapom)

2020. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kijön amikro jönni akar,nem kell sürgetni. lehet jövőhéten szülsz.
2020. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!