Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után fájdalom a hüvelyb...

Szülés után fájdalom a hüvelyben, mikorra várható a regenerálódás?

Figyelt kérdés
2 hete szültem gátvédelemmel és furcsa, éles fájdalmat érzek a csiklónál. Ez az első szülésemnél nem volt (akkor gátmetszéssel szültem). Másnak is volt ilyen? Elmúlik magától és mikor?

2018. jan. 1. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Na most a hüvelyed vagy a csiklód fáj? Ha nagyon kellemetlen akkor mindenképp menj el dokihoz, de 6 hét ugye a regenerálódás. Kb 2 héttel szülés után nekem is fájt a csiklóm, kellemetlen volt az érintése, de pár nap alatt elmúlt
2018. jan. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hetekig nagyon fajt . Orvoshoz is visszamentem,de mindent rendben talált. Kb 7 -8 hét után lett jobb aztan el is múlt 😊
2018. jan. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg a kérdést! Mindkettő fáj, de a hüvelyfájdalom volt az első szülésnél is! Köszönöm a segítséget! Remélem hamarosan elmúlik, mert irtó kellemetlen!
2018. jan. 2. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb.1-1.5 ev mulva jottem helyre a ket gatmetszes utan.
2018. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh...ez nem hangzik túl bíztatóan! .... Sajnálom!
2018. jan. 4. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!