Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig normális az élénkebb...

Meddig normális az élénkebb pirosas vérzés? Vagy a gátseb vérzik esetleg?

Figyelt kérdés

Egy hete szültem. Volt gátmetszés, nem olyan vészesen nagy. Megvolt a kezdeti nagy piros vérzés kb 3 nap múlva szépen csillapodott. Viszont most a 6-7.nap megint erősebbnek látom a vérzést, nem elénk piros, hanem inkább sötét piros nyálkás. Lehet hogy összegyűlik a hüvelyben, mert mindig egyszerre nagy adagban távozik amikor felállok.

Félek, hogy ez már nem a méhemből jön, hanem esetleg szétnyílt a gát. Tükörrel sem tudom eldönteni honnan jön.



2020. okt. 23. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez normális. Nekem mind a két szülés után kb 4-5 hétig ez volt. Hol erősebb, hol gyengébb volt a vérzés. Volt, hogy napokig semmi, már azt hittem elmúlt, majd jött egy nagyobb adag, főleg szoptatások után, amikor felálltam.
2020. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!