Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye nem szules kozeledtet...

Ugye nem szules kozeledtet jelzi? 34. Hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Teljesen a mentruacios fajdalomra hasonlit. Faj a derekam es gorcsolget a hasam. Gyengenek erzem magam, zsibbadas, ver a viz erzet.

Tegnap nagyon nagyon mocorgot a baba, gondolkodtam is hogy minden okes-e, de a tulsok magzatmozgasra nem olvastam sehol hogy baj lenne.


Ez normalis ilyenkor? Elso baba igy nem tudom.


2020. okt. 23. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem normális.
2020. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Szia szintén 34. hetes vagyok és én is ugyan ezt tapasztaltam. Mensi szerű görcsök derékfájdalom. Én nem aggódom szerintem csak jósló fájások lehetnek bár én sem tudom az milyen mert nekem is első baba😅

Sok pihenés! Esetleg egy vérnyomás? Hogy az rendben van e és sok folyadék! Már nem sok van hátra neked sem! Kitartás!🙂

Lehet csak nyúlnak a szalagok! Ne aggódj az rosszabb!

2020. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Önmagában a fájó derék nem lenne gond.

A görcsölés, na az gond. Pláne, hogy ver a víz is...

A túl sok magzatmozgás is jelezhet gondot, de feleslegesen nem akarlak ijesztgetni.

Én elmennék ügyeletre, biztos ami biztos.

2020. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Először is vegyél egy kellemes meleg zuhanyt. Ha jósló fájás akkor elmúlik.
2020. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen avalaszokat, par ora utan elmult csak a derek fajas maradt de az gondolom normalis.


A joslo fajasok az ilyen amugy? Vagy inkabb belenyilalas fele fajdalom az?


Koszonom meg egyszer:)

2020. okt. 23. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!