Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez nem a szules kozeledte...

Ugye ez nem a szules kozeledtet jelzi? Meg csak 36 hetes vagyok. Volt akinek ez a tunete volt szules elott?

Figyelt kérdés
Eddig az egesz terhessegem alatt 4-5naponta birtam wc-re jarni,most 2-3 napja 2x is kell menjek,normalis ez? Tobb helyen olvastam h a szervezet keszulodik,de en meg csak 36 hetes vagyok. Josloim is szoktak lenni mar vagy 2 hete,es eleg sokszor kemenyedik a hasam.
2014. jún. 3. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! nyugi, kb. 36 hetesen nálam is így kezdte, most pedig itt vagyunk 38 hetesen és még semmi. egyben vagyunk egyenlőre. igen, lassan közeledik az idő, de ez hetekbe is telhet, pihenj most amikor és amennyit csak jólesik.
2014. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de én is így vagyok :) Nem még csak 36 hetes vagy, hanem már 36 hetes vagy, bármikor jöhet. Szülés előtt általában hasmenés, étvágytalanság szokott lenni, legalább is nekem az első fiammal az volt. Most meg csak sűrűbben, napi 2-3x járok a wc-re. 36+4hetes
2014. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom h valaszoltatok,akkor ezek szerint megnyugodhatok? Habar a hasam is lejjebb szallt es most is elegge gorcsolok.
2014. jún. 3. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már leszáll a has. A görcsök is normálisak. Figyelni kell, hogy rendszeresek e. Nem kell izgulni! A valós fájásokat nem fogod összekeverni semmivel :) Azok erősödnek és nem szűnnek meg!

40 hetes kismama

2014. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! a hasam mások szerint már 3 hete nagyon lent van :-) ehhez képest ahogy írtam még egyben vagyunk. Nekem is vannak görcsök, kisebbek, fájdogál a derekam, és kemény a hasam mintha követ cipelnék (nekem már koponyavégű tartásban van hetek óta a kisfiúnk) ennek ellenére, uh. és nst szerint minden ok, tök zárt a méhszák, méhnyak sem rövidebb. Tehát tényleg nincs okod az aggodalomra, természetes amit érzel. első válaszadó 38 hetes kismama
2014. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi melléírtam természetesen a tök zárt a méhszáj akart lenni :-)
2014. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!