Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni haskötőt érdemes...

Szülés utáni haskötőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Második gyermekemet várom, elsőnél nem használtam. Most gondoltam, hogy érdemes lenne. Van értelme egyáltalán? Aki használt ilyent, annak bevált?

2020. okt. 24. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam. Visszament teljesen a hasam, de fogalmam sincs, hogy segített-e vagy magától is vissza ment volna. Szerintem ez főleg genetika.
2020. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Haskötő kényelmetlen. Sokkal jobb a sima alakformáló bugyi. De nem ajánlotz egyiket se sokáig hordani, pláne csm után, mert nem dolgoznak az izmok.
2020. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem programozott császárom volt. A fodrászom ajánlotta,hogy mindenképpen szerezzek be haskötőt és már a kórházba is vigyem be,mert ő nélküle menni sem bírt. Viszont amikor felvette simán lavírozott a folyosón,sokkal kevésbe fájt a sebe és úgy valahogy egyben tartotta,valahogy így fogalmazott. Meg is vettem,de egyszer sem volt rajtam. Én elképzelni nem tudtam hogy vette fel. Nekem annyira érzékeny volt az a terület hogy megsimítani nem tudtam,nemhogy rászorítsak egy ilyet. Aki simán szül nem tudom,de nekem császárnál nem vált be. Egyébként haskötő nélkül is 1 hét után simán mentem. Jó a kórházban azért még nehézkes volt. De látod a fodrászomnak nagyon bejött.
2020. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bízom benne, hogy most is természetes szülés lesz. De amúgy láttam olyant is, ami kifejezetten császár szülés után való.
2020. okt. 24. 14:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!