Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Juhász Anna szülész-nőgyóg...

Dr. Juhász Anna szülész-nőgyógyàsz Székesfehérvár vélemény?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Személyesen nem volt még tapasztalatom vele, de sok ismerősöm jár hozzá, nagyon szeretik.


Van a facebookon egy csoport, ott rengeteg infót találsz, ha gondolod.

2020. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Elküldenéd a face csoport linkjét?

2020. okt. 28. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LionGirl0805 válasza:

Szia nem tudom,hogy alkalmas e még de le írom én is a véleményem a csoda doktornőről.

A 2021 évem úgy telt hogy orvosrol orvosra járok 3 orvos aki szivatott egész végig voltam már pco-s tól elkezdve cukrosig 😂 kaptam olyat is, hogy nem biztos, hogy lehet gyermekem. Novemberbe látogattam meg először Annát aki egy lelkiismeretes tündéri doktor. Tovább küldött genetikai vizsgálatra is mer azt kaptam az egyik doktortol hogy csak a 3 dik vetélés után foglalkozik genetikai vizsgálattal. Hát kedves Anna el küldött ki derült, hogy minden rendben van. És képzeld el a lelki állapotom azóta sokkal jobb és ma 2022 január 3. Án pontosan 6 óra 50 kor kiderült hogy babát várok. Most már nem félek tudom hogy a doktornő mindenbe segíteni fog és mellettünk áll! Csak ajánlani tudom teljes szívvel minden nőnek. Én rá merem bízni az életünket.

2022. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Esetleg telefonszamot kerhetnek hozza? Sehol nem talalom!🙁
2022. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LionGirl0805 válasza:
Én a kórházat hívom és hozzá kerek idő pontot . Bár sajna már valószínűleg nem találkozók vele de jó lenne nála szülni mer a többi orvost én személy szerint nem ajánlom.
2022. aug. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!