Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérváron jó szülész -...

Székesfehérváron jó szülész - nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Székesfehérváron ajánlanátok jó szülész - nőgyógyászt?


Dr. Orosz Gábor, Dr Berzsenyi Tibort kérlek ne! Nem jók a tapasztalataim!!

Köszi


De ide írjátok a pozitív, negatív tapasztatot 1-1 orvossal kapcsolatban, hogy könnyebb legyen eligazodnom.

Tehát nem csak ajánlani, hanem kit NE válasszak...


2019. szept. 29. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
dr Bácskai József nagyon elégedett vagyok vele. Figyelt a kislányomra, amikor kisebbnek látta a súlyát mondta, hogy 2 hét múlva újra ránéz! Ami a legmeglepőbb és legjobb volt nála, hogy 13 hetesen vérezni kezdtem és kórházba kerültem. Baba megmaradt szerencsére, 15 hetesen elmentem hozzá és elmondtam neki mi történt és kérdezte kedvesen , hogy akkor nézzünk rá ugye? Megnézte, hogy minden rendben van vele 😊😊 és sima sztk-s rendelésen megmutatta 4d-ben a babám arcát 😊 olyan részletesen és precizitással vizsgálta meg mindig a babát amit az előző terhességem alatt a fiammal nem tapasztaltam egy másik orvosnál. Azóta is hozzá járok!
2019. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi az infót. Remélem lesznek még vélemények.


Néha úgy tűnik, hogy fehérváriak nem igen

használják ezeket a fórumokat...

2019. szept. 29. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is Fehérváron szültem, én dr. Orosz Gábornál. Nekem semmi gondom vele, pár hónap és nála születik meg a második gyermekem is.
2019. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Agyon stresszel engem a hülyeségekkel... és az ismerősöm is így járt.

Nekem erre nincs szükségem!

2019. szept. 29. 13:36
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretném részletezni a pontos bajom.

De... Engem ne gyógyszerezzen agyon, olyan dolgokkal, ami fejlődési rendellenességet okoz, ráadásul az állapotom nem indokolja.


Tudok még pár ilyet, de annyi a lényeg hogy őt leszámítva tudtok e valakit...

2019. szept. 29. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Dr Kovács Miklos ö is fehérváron van.
2019. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dr Schwarzinger Zsolt
2019. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs, elküldtem :) szóval Dr Schwarzinger Zsolt, ő különösen kedves a terhesekkel (hozzá nem-terhesen nem érdemes menni, az "nem érdekli"). A terhesgondozást szívvel-lélekkel csinálja, és szülést is vállal persze. Többek tapasztalata.
2019. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Schwarzinger Zsolt mennyiért fogad magánrendelésen? Illetve a szülés mennyiért vezeti le?


Ha esetleg tudja valaki, az jó lenne


Köszönöm szépen!

2019. szept. 30. 13:09
 10/10 A kérdező kommentje:

Dr Kovács Miklósról is az a kérdésem :

Mennyi a magánrendelés és mennyi egy szülés nála?

2019. szept. 30. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!