Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek...

Akik mostanában szültek Pécsen,tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Még nincs eldőlve hol szűlök program császárral, de ketyeg az idő.

Eddig úgy volt Mohácson fogok ahogy az első 2 lányomat is, de a dokim már nincs ott (ő sajnos nem is vezet már szülést) Nagyon nem vagyok most Moháccsal kibékülve, pedig eddig nagyon meg voltam elégedve, így tegnap annyiban maradtunk a dokimmal, ha gondolom elintézi Pécset.

Pécsről eddig nem sok jót hallottam. De mivel veszélyeztetett vagyok, ismét fenáll a lehetőség arra, hogy nem lesz nagy illetve nem éri el a súlyhatárértéket a lányunk, nem szeretnénk ha ismét úgy járnánk, hogy őt átszállítják Pécsre én meg maradok Mohácson mert tumultus van.


Szóval nagyon érdekelne milyen most a helyzet a pécsi szülészeten? Apuka megkapja e a babát kiemelés után? Mit kell vinni a babának, mi a protokol (hány óra múlva állítanak talpra) normálisak e a nővérkék..? Milyen a kaja? (ez leginkább azért fontos mert bélgyulladásos vagyok)

Egy szóval minden infórmációnak örülnék.



2020. nov. 4. 04:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de ott dolgozom..szívesen.
2020. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
6# az is felelotlenseg lenne hogy egy magatehetetlen kiszolgaltatott kismama egyedül marad, amikor rengeteg horror tortenetet lehet hallani a szülések körül is.
2020. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ühüm. Ha ott dolgoznál, akkor nem lennél "lemaradva" hogy ilyenkor is apuka bent lehet szüléskor. Hagyjuk a parasztvakítást..
2020. nov. 5. 04:25
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Holnap lesz 5 hete hogy Pécsen szültem. Apuka be jöhetett velem a szuloszobaba, ott is lehetett velem meg utána, és mikor toltak át a gyerekágyas szobába akkor kellet elbucsúznunk. Kapott ruhát, egyedül Maszkot kellett vinni.
2020. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!