Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek...

Akik mostanában szültek Pécsen,tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Még nincs eldőlve hol szűlök program császárral, de ketyeg az idő.

Eddig úgy volt Mohácson fogok ahogy az első 2 lányomat is, de a dokim már nincs ott (ő sajnos nem is vezet már szülést) Nagyon nem vagyok most Moháccsal kibékülve, pedig eddig nagyon meg voltam elégedve, így tegnap annyiban maradtunk a dokimmal, ha gondolom elintézi Pécset.

Pécsről eddig nem sok jót hallottam. De mivel veszélyeztetett vagyok, ismét fenáll a lehetőség arra, hogy nem lesz nagy illetve nem éri el a súlyhatárértéket a lányunk, nem szeretnénk ha ismét úgy járnánk, hogy őt átszállítják Pécsre én meg maradok Mohácson mert tumultus van.


Szóval nagyon érdekelne milyen most a helyzet a pécsi szülészeten? Apuka megkapja e a babát kiemelés után? Mit kell vinni a babának, mi a protokol (hány óra múlva állítanak talpra) normálisak e a nővérkék..? Milyen a kaja? (ez leginkább azért fontos mert bélgyulladásos vagyok)

Egy szóval minden infórmációnak örülnék.



2020. nov. 4. 04:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Lemaradtam valamiről..mióta lehet bent az apa a járványhelyzet miatt?
2020. nov. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mohácson szülés és csm idejére bent lehet, megkapja a babát is. Majd onnan mehet haza és nincs látogatás.
2020. nov. 4. 06:16
 3/14 A kérdező kommentje:
Minden kórházban szülésre ott lehet az apuka. De látogatás nincs.
2020. nov. 4. 06:34
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom én nem kockáztatnám mások egészségét, se a magamét.
2020. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Apuka ugyan úgy maszkban és köppenyben lehet csak bent.

Nem tudom miről hablatyolsz.. Ha nem tudsz a kérdésemre válaszólni akkor inkább kérlek ne is tedd.

2020. nov. 4. 06:47
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Miről hablatyolok? A keze is maszkban lesz? Nem megy el mosdóba? Nem nyúl semmihez, a gyerekhez se? Nem vesz levegőt? Eléggé személyesen éltem át ezt a vírus dolgot így nagy felelőtlenségnek tartom kockáztatni mások és a saját gyereketek életét. A maszk semmit se ér...
2020. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Szülés alatt 1 választott ember lehet a kismama mellett és utána még 2 órát, majd haza kell mennie és utána látogatási tilalom van. Ez megjár. Ha a kísérő elhagyja a szülészetet akkor új steril csomagot kell vennie. Ahogy a kismama sincs kesztyűben úgy a kísérőnek sem kell...azért egy kórházban csak van kéz fertőtlenítő ha az apuka iszik vagy elmegy mosdóba.
2020. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

🤦‍♀️ A program császár tudod mit takar?

A kórházban kötelező a kéz fertőtlenítés,a kesztyű.

Mellesleg bocs, bunkó leszek. Nem érdekel mennyire vagy érintett. Mert nem rólad van itt most szó. Amellett betartunk mindent ahogy eddig is,mivel nekem több alapbetegségem is van.

Az apuka ahogy a személyzet is maszkben felszerelésben van szüléskor.

Szóval ismét bocs, de nem. Nem érdekel az érintettséged.

Amúgy meg előbb elkaphatom bent a kórházban mint férjemtől.

2020. nov. 4. 07:05
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

Oké kérdező de azzal is tisztában vagy hogy oké ti be tartotok mindent de nem ő lesz az egyetlen apuka bent? Ha a tiédnek megengedik meg kell pl Lakatos Hozéármándónak is engedni aki nem biztos a higiéniájáról híres.


Nem azt mondtam hogy a férjedtől fogsz elkapni bármit is. Pécs nem arról híres hogy túlnyomórészt magyarok szülnek ott tehát erre készülj fel, hogy bármit bevihetnek neked.


És érdekelhetne hogy érintett vagyok, mivel én a dolgozói oldat látom és bizony, még most sem mindenki mos megfelelően kezet, így minél több a plusz ember annál nagyobb az esély hogy odavisznek neked vagy a babának valamit. De hajrá, a te dolgod, nekem aztán mindegy, én nem kockáztatnám a gyerekem életét csak hogy apuka videózhasson.

2020. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudsz kompetensen a kérdésemre válaszólni? Szűltél mostanában Pécset? Nem? Akkor nem kérdeztelek. Köszönöm.
2020. nov. 4. 16:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!