Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki a...

Szült mostanában valaki a békéscsabai Réthy Pál kórházban?

Figyelt kérdés
36.hetes kismama vagyok, arra lennék kiváncsi,milyen folyamatok vannak mostanában,ha be megy egy nő szülni? Én 6eve szültem ott,de a szülésznő az valami pokoli volt,és a beöntés az ami zavart. Van még beöntés,szerintem annyira elavult dolog már,nagyon sok helyen nincs már.
2020. nov. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok. Ha nem gond szeretnék kérdezni tőled olyat, hogy melyik orvost ajánlanád? Dr. Tóth Judithoz jártam vizsgálatokra korábban.
2020. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem,nincs fogadott orvosom,de Csabára járok terhesgondozásra,ott Orosz doki van,szerintem ő az egyik legjobb. Nagyon nem ismerem őket,az első fiamat Ombódi Róbertnél szültem,nem beszél sokat de ő is hasonló mint Orosz. Ez a kettő. Hány hetes vagy?
2020. dec. 4. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Még csak nagyon tervezzük. Nekem van egy 2 évesem, akit császárral szültem, ezért is kérdeztem, hogy esetleg ajánlanál e valakit, aki megbízható, ha jönne a második babu. A doktornő szerint azért nem jön össze, mert még szopizik, így magas a prolaktin szintem. Én nem vagyok idevalósi, az ország másik felében szültem az elsőt is. Ott nem volt fogadott dokim, ezért is jártam szerencsétlenül, mert akkor az ügyeletes nem vette komolyan, amikor leesett a pici szívhangja vajúdás alatt. Aztán a váltásnál egy másik orvos gondolta, hogy baj van.

Szóval kicsit tartok, nehogy rossz kezekbe kerüljük, ha baj lenne.

2020. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg értelek maximálisan,a gond az,az,hogy sajnos itt ez a covid..., ha fel kérsz egy orvost,hogy foglalkozzon veled,nem biztos,hogy végig ott tud lenni amikor neked szükséged lenne rá. Ők is ki vannak téve a járványnak elég becsületesen,szóval szerintem ebben az időszakban rizikós orvost fogadni. Mi is akartunk,mert ez a terhességem elég nehéz volt( thrombozis,nyílt méhszáj) és jo ötletnek tartottuk,hogy egy olyan orvos legyen velem amikor szülök,aki "ismer",de sajnos bele gondoltunk ebbe,és rá jöttünk,hogy nem érné meg,sajnos ha bármi lenne, szülés alatt az megtörténne a fogadott dokinál is. 🤷🏻‍♀️ Ha nem történik semmi akkor pedig felesleges volt,úgy sem hagynák,hogy az ember ott maradjon 😊. Nekem ez a véleményem,nyilván mindenkinek joga van dönteni!
2020. dec. 5. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!