Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Békéscsabán? Minden információra vevő vagyok.

Figyelt kérdés
Milyen a kórház? A kaja? Lehet a csecsemős nővérekre számítani, segítőkészek? Mit kell vinni magadnak és a babának?

2016. szept. 27. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha olyan a rendszer meg a hozzáállás, mint Gyulán, ne sok jóra számíts. Nekem kijelentették, hogy nem tesznek át baba-mama szobába, mert az sok papírmunka. 3 óránként 30 percre vehettem a karjaimba a babámat, az rosszabbul esett, mint akármelyik kotyvasz-ebédjük. Szoptatáskor egyszer kinyitotta valaki az ajtót, ránk vetett egy pillantást, nyugtázta, hogy mellen van a baba, és már csukódott is az ajtó. Ha kérdeztem a csecsemősöket, mindenre "Majd kialakul" volt a válasz. Kértem segítséget, mert nem tudtam felkelteni a babát szopizni, erre megkaptam, hogy ne keltegessem, nemrég kapott tápszert... Na de hátha másabb a csabai rendszer.
2016. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!