Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházi csomagba ti tettetek...

A kórházi csomagba ti tettetek ennivalót? Nem a szülőszobára gondolok,hanem a bentlét idejére? Ha igen,mit?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 11:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én kekszet és csokit tettem. Jól jött, mert délután 5-kor született a kislányom és így már csak másnap reggel kaptam enni.
2020. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Keksz, muzliszelet, tejes kávé.
2020. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vittem, de akkor nem volt látogatási tilalom, a férjem meg a család többi tagja is hozott nekem enni. Most azért készülnék valamivel ha most mennék szülni. Pl reggelire olyan előre csomagolt zabkását, amihez csak forró víz kell, müzli szeletet, gyümölcslét, natúr magvakat, ilyesmit..
2020. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Én azokon kívül amit fent írtak, tettem pl aszalt szilvát, szilva lekvárt, hogy könnyebb legyen a másnapi feladat..
2020. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Keksz, ropi, müzliszelet, mini piskóta, 3in1 kávé, cukros vitaminvíz
2020. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Csomagolt croissant, mandarin hegyek, zabkeksz. Illetve 1 karton víz, a csapvizet nem bírom meginni, rosszul vagyok tőle. Ezen felül a férjem hozott minden nap ebédet, a benti moslékot még az ott dolgozók sem ajánlották. 😄 Látogatási tilalom alatt is szültem, egy portás vagy biztonsági őr mindig felhozta a kaját és levitte a szennyest. 😊
2020. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Volt keksz, müzliszelet, gyümölcslé meg ilyen gyorsan bekapható ételek és a férjem minden nap hozott főtt ételt vagy mekit (szülés után 2 zsák mekis kaja várt, ez volt a jutalmam). Iszonyatosan finnyás vagyok és a kórházi kosztból semmit nem ettem kb.
2020. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Nasinak volt nápolyi, keksz


Ezenkívül a kórházi kaja pótolására még májkrém konzerv,tonhal saláta konzerv .

2020. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tettem. Így is nagy volt a csomagom, pedig kb a felét nem vittem annak, ami fel volt írva.

Aznap mikor szültem, reggel mentem be szivárgó magzatvízzel, csak megfigyeltek, este indították be a szülést. Addig szó szerint nem ehettem-ihattam. Szülés után örültem hogy élek, nem voltam éhes.

Másnap reggel pedig hoztak be nekem, de ígyis kb mindent hazaküldtem.(tilalom elött szültem)

Barátnőm 1 hónapja szült tilalom alatt, neki küldtünk fel nasit. A portán leadtuk, és felvitték neki. Szóval mostani helyzetben sem marad magára az ember.

2020. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Feltépos rendes sonka és felvágott, feltépos sajtkrem, bedobhatsz egy dobozba koktél paradicsomot vagy egy paprikát ha szereted. Reggelinel én mindig csak a kapott zsomlet vettem el és turboztam fel. Müzli szelet és egy tábla csoki... Víz
2020. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!