Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen Klinika Gyermekágy...

Gyönyörűséges kérdése:

Debrecen Klinika Gyermekágy osztalyra mit pakoljak a bentlet idejere?

Figyelt kérdés

Ami erdekelne, hogy evoeszkoz, tanyer kell e? (kenezyben nem kellett)

Babanak milyen praktikus es szukseges dokgokat vigyek?

Pelus,krem, popsitorlo?

Wc papir?


Koszi a valaszokat elore is!



2014. febr. 5. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Pohár, evőeszköz, tányér. Ugyan a kaját tányérban kapod, de azt ebéd után el is viszik, biztos, hogy máskor is ennél, vagy visznek be neked. Pelust adnak, de az se árt, ha van néhány tartalékban. Popsitörlőt, krémet nem adnak, de nekem szóltak, hogy ne is használjak krémet, mert anyatejes babának nem szükséges, itthon a gyerekorvos is ezt mondta és tényleg nem volt rá szükség hónapokig. Én amúgy vittem magammal egy Bepanthent. Wc papír volt, esetleg fertőtlenítő törlőkendő, vagy papír az ülőkére jól jöhet. Hálóinget sem adnak, csak szüléskor egy kék eldobhatót (5 éve még adtak). Ha császároznának legyen nálad egy öv, vagy hasonló, nagyban segíti az ágyban mozgást, ha a végére kötöd. Baba kapott ruhát, fürdették, törölték, de 1-2 textilpelusnak hasznát veheted. Más extra dolog nem jut eszembe hirtelen. :) 2012. szeptemberében szültem.


Könnyű szülést kívánok!

2014. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Monayka válasza:
55%
evőeszköz nem kell,de hamar meg kell enni a kaját másképp elviszik tőled.Babának vigyél ruhát meg pelenkát mert nem mindig jó a ruha amit ott adnak,vagy szakadt vagy nagy rá vagy foltos,szóval vigyél sajátot be az az igazi.popsotörlőt is vigyél be magadnak is szükség lehet ha szoptatod meg minden.wc papirt vigyél mert nincsen ott az tuti.3hónapja szültem a klinikán,nekem szar volt
2014. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

koszi csajok a valaszt!

Ruhat mar tettem a babanak, hallottam, hogy neha van neha nincs.

Kivancsi leszek milyen lesz a gyermekagy, mert a kenezyben a kulso szuper volt, a kaja is, de noverek fortelmesek voltak.....brrr


Mar csak 3 het :)

2014. febr. 6. 18:56
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is 3 hetem van hátra és a klinikán fogok szülni:)

A szülésznő nekem azt mondta, hogy evőeszközt, wc papírt, fertőtlenítő kendőt vigyek. Papucsot, törölközőt is. Babának ruhát adnak, pelust pluszba vihetek be ha többször akarom pelenkázni. Én azért szinte mindent tettem be a csomagba, amit a kórházi lista ír. Te kinél szülsz?

2014. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dr Jenei Katalin es marc 4.


Es te kedves utolso valaszolo??

2014. febr. 8. 05:54
 6/8 anonim válasza:
Én meg Bartha Tündénél és márc 2. De már nagyon nehezen viselem jó lenne ha kicsit hamarabb jönne :)
2014. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, 1 hónapja szültem, így friss az infóm :) Jó ha viszel tányért, evőeszközt, mert 20-30 perc az ebédidő, és ha azalatt szoptatsz, vagy nyűgös a baba, akkor elviszik az ebédet. Ha van tányérod/dobozod akkor át tudod önteni. Babának ruhát adnak, kis inget és rugdalózót, jobb ha viszel sajátot, az méretben tuti jó. Pelenkát adnal, 2-es Liberot, amit kicseréltem 1-es Pampersre. Vattát adnak aki nem visz popsitörlőt, krémet nem kell használni az első 2 hétben, akkor még nem savas a kaka, nem csípi ki a fenekét. Wc papírt vigyél, jó hs van nálad Domestos kendő + papír ülőke, mert wczni kell hazajövetel előtt. (én vittem nedvestörlőt is, mert a gátsebre durva volt a wc papír) Nyugodtan kérdezz ha kiváncsi vagy valamire :)
2014. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso, koszonom :) viszont remenykedek az ep gattal valo szulesben, meg egy gatmetszest nem viselnek el, szoval rajta vagyok a gatvedelem teman.


Egyszer volt szerencsem Bartha Tundehez, nagyon nagyon kedves volt, biztos jol valasztottal. Hatha talalkozunk :)


en is nehezen birom mar!!!!!! waaaa...... :) :)

2014. febr. 9. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!