Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normalis hogy meg nem jott...

Normalis hogy meg nem jott meg az első menstruaciom?

Figyelt kérdés

13 hete szültem.6 hètig volt a gyermekàgyi vèrzès.

3 hètig szopizott a picurom de elapadt a tejem.

Kb egy honapja szedem a fogamzàsgàtlòt!



2020. dec. 12. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fogamzásgátlót szedsz? Ha nem a mini tablettát, hanem a kombináltat, annál meg kell várni az első menstruációt.
2020. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sibilla a neve!
2020. dec. 12. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Az kombinált. Úgytudom, annál meg kell várni az első menstruációs, s akkor kell elkezdeni szedni. De a 7 napos szünetben meg kell jönnie szerintem akkor is ha nem vártad meg az első mensit, mert ez nem "normális" menstruáció, hanem csak megvonásos vérzés. Nekem anno a 7 napos szünet 4. napján jött meg mindig.

Kb egy hónapja szeded. Ezt hogy érted? Beszedted már az első levéllel?

2020. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen mar az elso levelet beszedtem es mar elkeztem a masodikat is.mivel nem jott meg meg.
2020. dec. 12. 20:25
 5/8 A kérdező kommentje:

O nee!!!elneztem mert az elso levelet nem hetfotol kezdtem hanem pentek.es elkeztem a masodikat is.ahogy szamoltam ma vettem be a 23 ik szemet.nem altam meg 21 napon.

Lehet valami gond ha 2vel tobbet vettem be?

2020. dec. 12. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor azért nem jön meg. 21 gyógyszeres nap után, 7 nap gyógyszermentes! S abban a 7 napban fog megjönni. Az mindegy, melyik nappal kezdesz, akár összevissza is kiszedheted a levélből, a lényeg, hogy az egész levél egyfogyjon. (Ha péntekkel kezded, akkor utolsó héten a levél elejét szeded be, a kombináltaknál ez nem számít)

Nem probléma, ha nem tartasz szünetet, mostmár szedd be a következő levél gyógyszert is, így 1 mensi kimarad. Ennek annyi a hátránya, hogy a hónapban előfordulhat pecsételő vérzés, barnázás. De ugyanúgy véd :) szóval így 42 gyógyszeres napot tarts, s utána 7 nap szünet, majd ismét 21,7,21,7 stb :) én naptárba beírkáltam anno a 7 napos szünetet, hogy ne felejtsem el mikor kell elkezdeni a kövit :D

2020. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod!

Sokat segitettel

2020. dec. 12. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit :)
2020. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!