Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez normális? április 14-én...

Ez normális? április 14-én szültem, azóta most jött meg 3x a menstruációm, viszont egyáltalán nem normális ciklus után. Az első 4 hónapja, a második mult hó 27én, majd tegnap.

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
szoptatsz még?
2013. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Miért nem mész dokihoz, mikor ez abszolút nem normális.A szülés utáni első menstruáció után teljesen rendszeresen meg kellett volna jönnie.
2013. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. Szoptatás mellett még egyéltalán nem bizttos hogy beáll rendszeresre és sok anyukának szoptatás után sem áll be rögötn hanem kell pár hónap hozzá. fél éven belül kéne beállni rendszeresre.
2013. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. szoptatok, és azért nem voltam orvosnál, mert azt sem tudtam, hogy ez nem normális, pont ezért kérdeztem.
2013. nov. 18. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szoptatsz akkor nincs ezzel még gond.
2013. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenki.
2013. nov. 19. 00:04
 7/7 anonim válasza:
szerintem ez teljesen normális :)
2013. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!