Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelezhet ez a fajta fájdalom?

Mit jelezhet ez a fajta fájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap óta érzem,hogy az alhasam időnként jobban be görcsöl,de állandó nyomás érzést érzek az egész területen. Tegnap látott doki,elvileg 3cm tág vagyok. Próbáltam elmenni wc-re de nem megy az sem,ez nem az a tipikus szekelesi inger,de hasonlít rá. 41 hkm
2020. dec. 19. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy?
2020. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen
2020. dec. 19. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem kamu, hogy 41 hetesen mi lehet at alhasi görcs meg a székelési inger?! Nem mindenkinek olyan intenzív a vajúdás mint ahogy a filmekben látod, ismerek több anyukát is aki hmm fáj picit a derekam, egy fél óra múlva meg babázott. Hívd a dokit, szülésznőt, kórházat!
2020. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kórházban vagyok, de a ctg nem mutat olyan fájásokat.
2020. dec. 19. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Korhazban vagy,ergo helyben vagy. Fogod magad,ha bejon egy feherruhas emberke, szepen kinyitod a szad,es elmodnod neki is ezeket. Hidd el,attol hitelesebb valaszt itt nem fogsz kapni. ;)
2020. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondtam,de azt mondjak ez még nem az.
2020. dec. 19. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor nem az. Vagy az,vagy nem. De nyugi,par nap es ug,is megszulsz. Senkiben nem ragadt meg benne egy gyerek,foleg nem korhazban.
2020. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz érzés van bennem. Felek is a szulestol,illetve már nagyon ki vagyok lelkileg. Látom ahogy a többi anyuka milyen boldog,és túl vannak az egészen. Én vagyok egyedül aki csak néz ki a fejéből..
2020. dec. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!