Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős szeméremtájéki/combtő/fen...

Erős szeméremtájéki/combtő/fenék/derék fájdalom jelezheti a szülés közeledtét? 37+1km

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem be a 37. hetet és már pár napja érzek egyre erősödő szeméremtájéki fájdalmat. Combtőnél, fenékben és odalent mindenhol erős izomlázszerű fájdalom, amitől járni is egyre nehezebben bírok. Az ágyból kikelés és megfordulás is kínszenvedés. Korábban is volt már ilyen, de sokkal enyhébben és nem folyamatosan. A méhszáj már hetek óta 1-2 ujjnyira nyitva van. Lehet ez a fájdalom a szülés lassú beindulásának jele? Jósló fájásom eddig egyszer volt, azóta semmi.
2013. aug. 30. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem jelent semmit. Nekem ilyen tüneteim már 34 hetesen voltak és csak 42 hétre szültem indítással. Kitartást neked és könnyű szülést!
2013. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent, hogy valószínűleg most ékelődött be a babád feje, és nyomakszik lefelé.

De akár túl is hordhatod.

Viszont a kellemetlen érzés most már szülésig sajna maradni fog.

Kitartás, a vége a leghúzósabb mindig!

3 gyerekes anyuka

2013. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem két hete van így, és nem szültem meg sajnos... :(

Pedig már jó lenne, mára vagyok kiírva.

2013. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Úgysincs mit tenni, várni kell :)
2013. aug. 31. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!