Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akik nemrég Békéscsab...

Anyukák, akik nemrég Békéscsabán szültek?

Figyelt kérdés
Én februárra vagyok kiírva, érdekelne, hogy aki ott szült mostanában, milyen tapasztalatai voltak. Kedvesek segítőkészek, vagy pedig inkább a rosszabb kategória? Nincs fogadott orvosom, csak majd aki épp ügyel. Köszönöm!
2020. dec. 19. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs fogadott orvosod akkor nem kifejezetten a kedves segítőkész kategória semelyik orvos. nem csak csabán szinte sehol se. Sok sikert és kitartást. Gondolj arra hogy ha szerencséd van 2 nap után megszabadulhatsz
2020. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már rég megszületett a babád, de Orosz doktor szerintem nagyon normális.

Mi nem fogadtuk fel de akárhányszor problémám volt felhívtam és már ott is volt a kórházban.

Ő állapította meg tavaly, hogy a babámnak nincs szívhangja.

Majd idén együtt izgultunk, hogy ne méhenkívüli legyen a terhességem.

Aztán elkaptam valami hasmenéses nyavaját ami annyira rossz volt, hogy a fajdalomtol hánytam … meg a viz sem maradt meg bennem.

Terhesgondozoban is mindig ő van és ott is mindig megkerdezi hogy vagyok:)

Szerintem nagyon normális és ez nem sok orvosról mondható el max 1 normális orvos van még és az a Zelenyánszki Márk.

Ő pl lebeszélt engem 2 éve az orvosfogadásról. Mert nem 100% hogy a fogadott doki be tud menni mikor epp szulsz. Illetve 3-an vannak egy csomo kismamara.. szoval ha van fogadott doki akkor se biztos hogy nem az ugyeletessel fogsz szulni:)

2021. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 😊 Nagyon nagyon jó tapasztalataim voltak a csabai kórházzal. Mindenki egytől egyig hihetetlen kedves volt, segítőkész. Ombódi Dr.-nál szültem, de Zelenyánszki Márk is vizsgált. Orosz dr.-al fogalmam sincs találkoztunk-e, annyi ember volt...😂 Zelenyánszki Dr.-ra azért emlékszem mert tök fiatal még.😁
2021. okt. 23. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!