Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyi Markusovszky...

Szombathelyi Markusovszky kórház szülészetéről vélemények?

Figyelt kérdés
Hamarosan érkezik az első babánk, Szombathelyen szeretnék szülni. Olyan anyukák véleményére lennék kíváncsi akik nemrég a szóban forgó intézményben hozták világra a kisbabájukat. Milyenek a körülmények? Mennyire segítőkészek? Mennyiben más egy szülés illetve az ott töltött napok így vírusidőszakban?

2020. dec. 30. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ott fogok szülni. Tapasztalatom még nincs. Annyit tudok mondani, hogy van fogadott szülésznőm, aki mindent alaposan elmagyarázott, illetve jártunk szülésfelkészítőre, itt is kaptunk nagyon sok infót. Ezek alapján szerintem elég korrektek. Két barátnőm is novemberben szült itt egyébként és jó véleménnyel voltak mind szülőszobáról, mind gyermekágyas osztályról.
2020. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden simán ment. A borítékot nem árt előre odaadni (100 + 50).
2020. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet szülésznőt fogadni?

Azt hallottam, hogy orvost már nem lehet.

2021. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvost nem, szülésznőt szerződéssel lehet.
2021. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper, köszi :-)
2021. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!