Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 1 hónappal....

Szülés után vagyok 1 hónappal. Sajnos még rajtam maradt kb 10-15 kg felesleg, hogy tudom ezt még ha apránként is, de leadni? Legalább a hasamból szeretnék fogyni. Szoptatok is és azt mondák így nehezebb! Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos baba mellett akarsz fogyózni? Ne haragudj, de ez butaság! Élvezz vele inkább minden percet, örülj, hogy tudod szoptatni és azon gondolkodj inkább, hogy hogyan tudsz minél táplálóbb kajákat összeállítani magadnak, hogy a picinek is legyen elég tápanyag. Majd ha már nem szoptatsz, akkor el lehet kezdeni okosan étkezni és mozogni. Ennek most nincs itt az ideje.
2010. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy ! ha akarsz csökkentsd a szénhidrát meg a cukor mennyiséget. én szoptatás alatt nem tudtam többet ettem mint terhesség alatt. rajtam is maradt vagy 16 kg. 8 hónapig szoptattam. amikor abbahagytam elkezdtem diétázni már csak pár kiló van. de változott is az alakom. szerintem várd ki amíg szoptatsz és utána majd úgyis lemegy
2010. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem épp a szoptatással ment le egy év alatt 30 kg. Persze napi 5 km babakocsis séta sem árt mellé.

Szénhidrátcsökkentés tényleg jó, szándékosan viszont ne fogyózz!

2010. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki az, aki azt mondta, hogy szoptatás alatt nehezebb leadni? Ne foglalkozz az ilyen "jóakarókkal", én fél éves koráig szoptattam a fiamat, nem diétáztam, még csak tornázni sem tornáztam és lement 8 kg plussz! Kiváncsi vagy a titokra? A szoptatás alatt a zsír beleépül az anyatejbe, illetve a sok sétával amit a kisbabáddal teszel hozzásegít ahhoz hogy lemenjen a felesleg. Majd fél év múlva írj, hogy hol állsz, de most még ne akarj leadni semmit! Ahogy előttem is írták, az a fontos, hogy tudod szoptatni a kicsit és Te is jól vagy! A kilók később is ráérnek:) Jó babázást.
2010. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak szerencsések, akik fogynak szoptatás alatt, van, aki pár hónap után vékonyabb, mint a szülés előtt, de sajnos nem "jóakarat"kérdése, hogy egy csomó nőnek épp ellenkezőleg, tovább nő a súlya, vagy jobb esetben stagnál. Egyébként én is így vagyok, mint te, konkrétan 15 kilóval szeretnék könnyebb lenni, de amint kicsivel is kevesebbet eszem, a tejemen is meglátszik, három hónapja szoptatok. Mostanában kezdtem el tornázni, és ha a kilókon nem is, de a formámon kezd látszni, javaslom neked is!
2010. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szoptatás a méh visszahúzódását is segíti és attól a pocak kissebb lesz.Most nem te vagy a legfontosabb,egyél rendesen ne koplalj.
2010. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólóknak. ez alkat kérdése.- és nem jóakarat ! van aki fogy van aki nem vagy hízik is. próbálj kevesebb szénhidrátot, cukrot enni. nekem ez nem ment. de neked sok sikert. diétázni meg nem szabad. majd lemegy ha már nem szoptatsz.
2010. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!