Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE II klinikáról milyenek a...

SOTE II klinikáról milyenek a vélemények? Ott fogok szülni

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A közeljövőben szülők a Sote II-n.Még nem voltam a kórházba. Érdekelne,hogy milyenek az orvosok, szülésznők,nővérek stb. Mennyire segítőkészek,bunkók-e? Amúgy is érzékenyebb vagyok,így félek,ha úgy szólnak hozzám elsírom magam :D

Köszönöm!


2021. jan. 5. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly szültem ott fogadott orvossal, ügyeletes szülésznővel. Nagyon kedves volt mindenki. Négy napot voltam bent, profi csapat volt körülöttem, picit személytelen a csecsemős részlegen az élet, de negatív élményem nem volt.

A kórház tiszta, felújított.

2021. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly szeptemberben szültem. Akkor kezdődött a felújítás. Nagyon aranyos volt mindenki. 3 ágyasban voltam. A baba egész nap kinn van veled csak 8-ra viszed vissza fürdetni,akkor van egy szabad órád. A csecsemősöket nem sokat láttam max. fürdetésnél. Aludni nem fogsz tudni, rengeteg baba vam és visítás nonstop. 48 órát voltunk benn a kicsivel.

Van facebook csoport is. Érdemes belépni nagyon hasznos és folyamatosan frissül az oldal. SOTE II. számú klinikán szültem/szülni fogok.

2021. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!