Hol szülhetünk?

Figyelt kérdés

Most az új törvény, elvileg "tiltja" a szabad orvosválasztást, fogadást, hálapénzt stb.


Szüljünk ügyeletesnél...

Ezzel, még nem is lenne nagy problémám.


De!


Mi a helyzet a választott kórházzal?


Ha, egész terhesség alatt, oda jártam vizsgálatokra, mint vérvétel, 36. héttől ultrahang, nst és egy ott dolgozó orvoshoz jártam vizsgálatokra, magánrendelésre, de a beutalókat, mindig a választott kórházba adta...


Akkor...


Szülhetek ott, ha nem vagyok területileg illetékes?


Mert erre nem találok választ, s a kórháznak sincs még ezzel kapcsolatban állásfoglalása egy ott dolgozó szülésznő szerint.


Most, teljesen tanácstalan vagyok, mert napokon, vagy 1-2 héten belül, szülni fogok.


S rémült, mert a területileg illetékes kórház, nem bababarát, rossz a szakembergárda, s egyébként se tenném oda be a lábam.


Van, valakinek pontos infója, hogy a törvény szabályozza-e, hogy hol szülhetünk?


2021. jan. 8. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha beindul a buli, és oda mész nem fognak elkuldeni. Nem kell nekik per a nyakukba mert a parkoloban szültel meg, mert elkuldtek.
2021. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem barátnőm most szült decemberben ugyan annál az orvosnál akihez járt
2021. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább sehol
2021. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Magánkórház, aztán ott azt választasz akit akarsz, én így teszek legalábbis.
2021. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, rendben van, csak éppen a Kérdező egy mindenórás kismama. Így mégis hogy menjen magánkórházba most?!

Tudod, ha csendben maradsz, lehet bölcsebb lettél volna. :(

Örülünk, hogy te mész a magánkórházba, de a Kérdezőn ez nem segít.

2021. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!