Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kistarcsai kórházban hogy...

A kistarcsai kórházban hogy zajlik a programozott császármetszés? Mi a tapasztalat a korhazzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg magánrendelésre járok.

Elgondolkodtam, hogy váltok mert a törvénymődosítások miatt semmi sem biztos...


Szült valaki a kistarcsai kórházban programozott császárral?

21 hetes terhes vagyok, ha most kezdek el járni a kórházi rendelésre lehet valami hátránya?



2021. jan. 12. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, higy lenne hátránya. Én ott szültem, császárral, de még fogadott dokival. Jók.
2021. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Nálad hogy volt, hány ágyas szobában voltál?

Császár után mennyi idővel kaptad meg a babádat?

2021. febr. 13. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:

4ágyasban voltam, jó volt, h nem voltam egyedül, pedig 1ágyasba terveztem menni, csak tele voltak.

A babát hamar hozzák általában, de nekem pechem volt, mert nem hatott a spinál (ne ijedj meg nagyon nagyon ritka eset) es altatni kellett, igy mikor jött a csecsemős en epp vissza aludtam, majd a baba aludt akit nem akart zargatni (igaza volt) szóval en sokára láthattam.

2021. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Spinál után 6órával talpra állítanak és mehetsz a szobádba és onnantól veled van a baba is. :)

Jó élmény volt a spinál mizéria ellenére is. :)

2021. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Kíváncsi vagyok hogy a covid miatt apuka bejöhet e vagy mi hogy lesz...

2021. febr. 13. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Júliusban szültem, akkor bejöhetett, most nem tudom mi a helyzet.
2021. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
..mi 5 éve ott szültünk, a feleségem szült, de én is ott voltam, végig.. ugyan férfiként azt mondom, hogy nagyon jól felszerelt, jók a körülmények..
2021. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!