Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem választhatok orvost,...

Ha nem választhatok orvost, attól még lehet programcsászárom, ha az első császármetszés volt?

Figyelt kérdés
Az első egy nagyon horrorisztikus vajúdás és több komplikáció miatt sürgősségi császár lett. Orvosommal megbeszéltük, ha még egyszer szülök, programcsászár lesz. Ha viszont addigra nem lehet választott orvosom, attól még az előző szülés lehet ok programcsászárra? (VBAC mániákusok kíméljenek, köszönöm)
2021. jan. 13. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Szerinted csak annak lehet programcsászárja, akine fogadott orvosa van?
2021. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sose volt fogadott orvosom. De mindig ugyanahhoz a dokihoz próbáltam menni egy terhességben. A második sürgősségi császár lett. Amikor a harmadikkal mentem terhesgondozásra, megkérdezte a doki, mennyire ragaszkodom a hüvelyihez. Mondtam, nem igazán. Erre adott egy időpontot császárra.
2021. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan működnek itthon a dolgok, Ausztriában szültem az első babám. Hazaköltöztünk és nagyon jó dokit találtam. Ezért is félek. Vizsgálatokra egy fix dokihoz jártam ott is, de a kórházban az ügyeletes orvosok vizsgálnak, nincs fogadott doki. 4 kórházi vizsgálatom 4 orvos csinálta és a szülésem alatt 3an váltották egymást. Sok volt ez nekem.
2021. jan. 13. 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Ja. És mindenki azért dolgozott, hogy minden oké legyen. És gondolom minden rendben is volt. Itthon is pont ezt csinálják az orvosok..
2021. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Simán mondhatják,hogy nem indokolt a császár és próbáld meg hüvelyi úton.Ismerősöm így járt,pedig neki ikerterhesség volt az első,másodjara megszülesztették természetesen. Es nem ő sz egyetlen. Sajnos...
2021. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
A program császár ugyan úgy lehet dokit válaszrani, mint bármilyen műtétnél.
2021. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A tudomány jelenlegi állása szerint az előzetes császármetszés önmagában nem császárindikáció. A többit a kórházban érdemes megkérdezned.
2021. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

A tudomány jelenlegi állása szerint az egyén rendelkezhet a saját orvosi beavatkozásaival kapcsolatban.

Ja, abortuszom lehet, császármetszés meg nem. 2021 Magyarország.

2021. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
4es,nem sajnos nem volt minden rendben. Akkor lett volna, ha minimum 8 órával korábban császároznak meg. Előbb a babám halt meg majdnem, aztán engem élesztettek újra. De köszi.
2021. jan. 13. 21:08
 10/20 anonim ***** válasza:
kérdező, akit itt találtál orvost, beszéld meg vele, és írjon ki programcsászárra az ő ügyeleti idejébe
2021. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!