Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Maternity-ben minden orvos...

A Maternity-ben minden orvos vállal programozott “elektiv” császármetszést?

Figyelt kérdés
Konkrétan a most vezető Dr. belics Zorán érdekelne. Természetesen az első konzultáción tervezem majd ezt megbeszélni, de elöljáróban szeretnék tájékozódni.

2021. jan. 13. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Pénzen mindent meglehet venni:) szerintem magánban biztos hogy nem fognak érte se “leköpni” se megkérdőjelezni vagy ellentmondani. Én is pont ezért megyek majd magánba:)
2021. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Magánban nagy eséllyel elvállalják. Habár orvosként az a véleményem, hogy ez masszívan az eskünk és az egész ne árts el lábbal tiprása.
2021. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó! Ha lesz 1-2 komoly szövődményük, majd utólag elgondolkodhatnak rajta, hogy lehet, mégsem volt olyan jó választás.

Pl ha olyan "jó" állapotban lesznek utána az őrzőben, mint én voltam.... Jajj, ha tudnák, mi vár rájuk..

2021. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Jajj maradjatok már tok mindegy ki hogyan szül a szülés veszélyes és lesz pont ! Senkinek nincs joga ítélkezni és beleszólni más döntési jogába! Mi nők legalább egy témában ne bántsuk egymást (főleg ebben) mindenki tud mondani pro/kontra érveket de ezt lehet normálisan, tisztelettel.
2021. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
A másik hogy ha valaki nem kérdezi (mert ezt nem kérdeztek) nem kell véleményt nyilvánítani.
2021. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Aki valamilyen okból császárt akar, annak nagyobb trauma ha hüvelyi szülésre kényszerítik, szóval ennyit a ne árts bullshitről.A hüvelyi meg a császáros babánk is kiegyensúlyozott, boldog baba volt, de az okosok majd biztos megmagyarázzák, hogy rosszul látom és valójában szenved szegény.
2021. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, az ok általában az, hogy az adott illető szó szerint lusta szülni. Azt én is megértem ha valaki első gyerekénél három napig valúdott és ez után a másodiknál császárt szeretne... de amikor az elkênyeztetett soha nem szült libák alapból úgy kezdik, hogy nekik bizony császár kell... az bizony felháborító. Egyébként alapvetően normál esetben a hüvelyi szülés a babának is jobb (a rengeteg kortizol ami felszabadul benne amikor áthalad a szülőcsatornán érleli a tüdejét) és az anyának is jobb mert lényegesen kevesebb a lehetőség szövődményre, mint egy nagy hasi műtét után. Persze vannak esetek amikor császár kell, de a császárnak nem szabadna kényelmi szolgáltatásnak lenni, mint ahogy sok nő ma kezeli. A lelki okokból történő császár is korrekt lenne, de akkor ezt írja le pszichiáter.
2021. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom hogy nem lehet elfogadni masnak a döntését és nem lehet egyszer az eletben hogy a nők ne utálkozzanak és ítéljék el egymást... legalábbis ebben az országban
2021. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
7-es és ha az az ok, hogy lusta? Miért háborít fel? Ha úgy akarja, úgy akarja és kész. Akkor is lehet problémája ha még nem szült. Semmi közöd hozzá se Neked, se nekem. Attól, hogy valami a többségnek jó, nem biztos hogy mindenkinek jó. Az ő egészsége,ha tisztában van a komplikációkkal és még úgy is akarja a császárt engedni kéne.
2021. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
A gyerek viszont nem az ő egészsége. Mai példa. Okos anyuka ragaszkodott ahhoz, jogy neki pedig bizony Xanax kell a terhesség alatt és nagy ívben sz.rt bele, hogy mi lesz a gyerekével.
2021. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!