Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+5 napon toljuk és semmi...

40+5 napon toljuk és semmi jele a szülésnek, biztatnátok? :)

Figyelt kérdés

A fiam 4 éve a 41+2 napon lett kilakoltatva, mert ugyanígy semmi jele nem volt a szülésnek. Százszor átszámoltuk a terminust, a ciklusom 28 napos, a peteérésem a 14. napon van, kb tankönyvi a ciklusom és mégcsak a méhszájam sem volt nyitva a 41. héten. Lépcsőztem, a kórház udvaron róttam a köröket, sétáltam folyton. A doki már nagyon ideges volt és rábeszélt, hogy indítsuk meg attól függetlenül, hogy az áramlás, a magzatvíz, minden tökéletes volt az uh-kon. Aztán végül császár lett, mert nem hatott az indítás sem. A kiemeléskor tiszta volt a víz, a méhlepény nem meszesedett, tökéletes volt még a helyzet.


Most kislányt várok, mindenki mondta, hogy ő majd biztos előbb jön. Hát itt toporgok megint a 40+5-ön és semmi. A terminusom megint százszor átszámolva, nem lehet rajta egy napot se nagyon igazítani. A baba ficánkol, fejjel lefelé van, de magasan és most nagyon szeretnék szülni. Nem feküdtem be a kórházba, mert nem akarom, hogy megint rábeszéljenek valamire, amit nem akarok, plusz látogatási tilalom van, nem látnám a fiamat ki tudja meddig és rossz is ott bent feküdni a kórházban úgy, hogy kb semmi bajom. A fiamat én hordom oviba gyalog, úh a séta megvan, lépcsőzés most nincs. Tonikot nem iszom, mert nem bírom a keserűt, a málnalevél az megy minden nap.

Nem akarom, h megint kivegyék a babát a hasamon át mindenféle vajúdás nélkül. Biztassatok kérlek, hogy volt más is így, hogy minden babával ennyit ráhúzott. Mikor indult meg és hogyan? Szeretnék szép sztorikat, léci-léci. :)



2021. jan. 14. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam h már túlléptem a kiírt dátumot. Szintén kislányt vártam és mindenki azt mondta h a lányok hamarabb jönnek, hát nem jött be. 😄

Egy pénteki nap nst-n már mondta a doki h ha nem lesz semmi hétvégén akkor hétfőn be kell feküdni. Szombat este kezdődtek a fájások de össze vissza, nem volt benne rendszer. Reggel fél 7 kor bevitt a mentő a kórházba de addigra meg már semmilyen fájásom nem volt. Megvizsgált a doki burkot repesztettek és indítottak. 12:40re meg is lett természetes úton. ❤️

2021. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Legalább nincs fájdalom. Kapják ki hason azt a gyereket
2021. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!