Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában Baján innen...

Szült mostanában Baján innen bárki?

Figyelt kérdés
Milyenek a körülmények? Mit adnak a kórházban és mit érdemes vinni oda?
2021. jan. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónapja szültem Baján. Viszonylag jók a körülmények, csak most a covid miatt a szülészetre költöztették a terhespatológiát, úgyhogy akik a szülészhez tartoznak, azokra kevesebb szoba jut, így az alapjáraton kétágyas szobákba beraktak még egy ágyat. Így kicsit zsúfoltabb a szoba. Az szerencse dolga, hogy amikor épp te szülsz, hányan lesznek bent, lehet csak egyedül leszel a szobában így is. Aranyórát annyira nem veszik komolyan, miután felöltöztették, bepólyázták a babát, akkor adják oda hosszabb időre, ha ragaszkodsz az aranyórához, mindenképp jelezd feléjük, jogod van hozzá, csak náluk ez a bevett szokás és úgy tűnik nem akarnak változtatni. A babák kint vannak végig utána az anyjukkal, csak vizsgálatra és fürdetésre viszik el. Első éjszaka, ha úgy érzed, akkor be lehet adni a babát, ha pihennél, de a későbbiekben nincs erre lehetőség. Babaruhát nem kell vinni, azt mindig adnak, csak amiben majd hazahozzátok (de ez ráér, amikor jön haza a baba). Pelenkát, törlőkendőt vigyél. Meg persze magadnak, ami kell.
2021. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!! :)

Mennyire voltak kedvesek az ott dolgozók, ha ezt még megkérdezhetem?

Nekem tavaly májusban volt egy nőgyógyászati műtétem és a korona vírus miatt minden ilyen nőgyógyászati beavatkozást a szülészeten csináltak. Egy éjszakát töltöttem bent, velem akkor nagyon kedvesek voltak. KIVÉVE AKI AZ ADATAIMAT VETTE FEL, na neki szerintem nagyon rossz napja lehetett akkor...

2021. jan. 29. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott orvosom, se szülésznőm, mégis kedves volt mindenki a szülésnél, jó élményként éltem meg, teljesen elégedett voltam. A nővérek, csecsemősök is kedvesek, segítőkészek voltak, egy csecsemős volt, aki mintha kipécézett volna magának és állandóan belém kötött, de elengedtem ezt a dolgot, próbáltam nem magamra venni. Ez van, mindenhol vannak ilyenek, igyekszem a jóra gondolni, mert volt az is. A csecsemősök amúgy segítenek a kéred, de maguktól nem zargatnak, hogy minden rendbe van-e. Szóval ha valami problémád van, akár a szoptatással, akár mással, akkor neked kell felkeresned őket.
2021. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!