Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is fáj a császáros heg...

Másnak is fáj a császáros heg évek óta?

Figyelt kérdés
Ma 2 éve volt császárom és még mindig sokat fáj a heg, pl minden ruha irritálja, nadrágok is, menstruáciokor mégjobban fáj. Másnak is ilyen?
2021. jan. 28. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem nem fáj a heg, pedig háromszor vágtak fel.
2021. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másfél éve volt, sosem volt érzékeny. Orvosnak mutattad?

És boldog születésnapot a babádnak🥰

2021. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Igen, mutattam, sokáig vastag is és lila volt, de az már jó fél éve elmúlt, ránézésre már szép.

2021. jan. 28. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik után sem fájt, pedig nagyon pici korkülönbséggel születtek a gyerekek.
2021. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2x császároztak. Még csak nem is ugyan az a doki. Az első 5 és fél éve volt. A 2. 10 hónapja. Semmi gondom vele. Sőt a 2. Gyorsabban gyógyult. Előbb kezdtem érezni a hegnél.

Mutasd meg dokinak!

2021. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
12 év után is minden mensinél és utána 1 hétig fáj. Sok orvosnál jártam, mind szerint normális.
2021. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem is azt mondták, hogy normális amúgy 2 orvos is :(

De nem örülök neki.

2021. jan. 28. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Keress egy gyógytornászt, aki hegmasszázzsal is foglalkozik. Sajnos kevesen tudnak erről, hogy minden császár után szükséges lenne, rengeteg probléma megelőzhető lenne vele, melyeket az összenövések okoznak. Akár egy derékfájdalom, emésztési problémák, inkontinencia, hegfájdalom.

És nem gyógytornász vagyok, a másik oldalt képviselem, 2. császárom után járok hegmasszázsra, csodákra képes.

2021. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...nekem 12 hete volt a császárom és már szinte alig látszik, pedig voltak vele 6 hétig problémák, de a masszázs csodákra képes.
2021. jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első kettő inkább frontnál volt érzékeny - fájt- elsősorban a belső vágás


Most bár még csak 7 hete volt a 3.császárom,más doki csinálta. Be is gyulladt a hasam frankón, pokoli volt. Mintha egy égő vasat tartottak volna a hasamhoz úgy fájt a bőrőm. 🙄 ez most érzékeny a ruhára.

2021. jan. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!