Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért mondják, hogy a vajúdást...

Miért mondják, hogy a vajúdástól válhat szét a császáros heg?

Figyelt kérdés
A következő terhesség alatt miért nem? Hiszen ahogy nő a baba, feszül a méh, a seb területe meg elvileg nem nyúlik úgy, mint a nem vágott, ép részek, tehát pl. a harmadik trimeszterben vagy a terhesség vége felé hogyhogy nem szakad szét a méh a hegnél?

2016. júl. 29. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2016. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem császárral szültem, de lehet hogy azért nem mert a baba fokozatosan nő mêg a vajúdásnál azért erőteljesebb méhösszehúzódások vannak!

Gyorsabb feszitő érzês!

2016. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amióta vízszintisen vágnak fel azóta ez nem.olyan gyakori, pedig emlékszem 25-26 éve egy dokit majdnem lesitteltrk azért mert nem függőlegesen vágta fel a pácienseket. Na mindegy a lényeg hogy kicsi az esély de ettől előfordulhat.
2016. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mercédesz01 ***** válasza:
46%
Nekem egyáltálán nem engedte a dokim hogy császár után a másodikat simán szüljem! Pedig megpróbáltam volna. Azért mert a terhesség alatt lassan nő a méh ,vajudásnál pedig ” gyorsan" és ha még rá is nyomsz egy vagy több bazi nagyot akkor könnyen felszekadhat és nincs értelme mert ugyanúgy műtő a vége és gátmetszésed is van meg alhasi sebed is. Egyébként egyén függő hogy kinek hogy vastagszik meg a belső heg. De a vége felé meg szokták nézni uh-val.
2016. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!