Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha tudtad a fogantatás napját,...

Ha tudtad a fogantatás napját, ahhoz képest mikor szültél? Indítva, vagy magától indult?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A ki írt napon szültem. 2,5nappal előtte folyt el a magzatvíz. Sürgősségi császár lett
2021. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37+2-nél indult magától, gyógyszerek nélkül gátmetszéssel született, első baba.
2021. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondják a baba tudja mikor kell jönni. Na az enyém szerintem nem. Pontosan tudom mikor fogant, így tegnap kellett volna neki.
2021. febr. 12. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan tudtam és nem is volt nehéz hisz abban a hónapban csakis egyszer voltunk együtt, és tutira mentünk ovu teszt, stb.

41 héten született, indítani kelett

2021. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4es. Így vagyok én is. Biztosra mentünk, ovuteszt...

Akkor mégsem tudják minden eseteben a babák :(

Ezzel csak az a baj, hogy a crl alapján mégcsak 38 hetesek vagyunk.

Ami azért is lehetetlen, mert a pozi ovuteszt után, már nem voltunk együtt. Majd véreztem is terhesség elején, tehát akkor sem.

Szóval ha nem indul, engem akkor sem fognak indítani.

És féltem a picit :(

2021. febr. 12. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ugyan mikor foganhatott,mert nem tudom a napokat,mikor voltunk egyutt,illetve betegseg miatt menzeszeim sem voltak egyaltalan kiszamithatoak. Igy hat maradt az uh-k szerinti meres. Az azok alapjan becsult kiirt napon szultem kisfiam termeszetesen, erzestelenito nelkul,gatmetszessel. Nyugi,nem lesz semmi baj. Ezek a meresek egyebkent is...hm. nem is feltetlen a legpontosabbak,illetve minden baba mas es mas meretu lehet,genetikatol,barmitol. Az en kisfiamnak pl volt 35 hetes uh-n,hogy 2 hettel nagyobbnak mertek a buksijat. Aztan teljesen atlagos fejkorfogattal szuletett. Nem lesz semmi baj a babaddal.
2021. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inditottak
2021. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!