Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után normális, ha nem...

Szülés után normális, ha nem működik még rendesen a medence izom?

Figyelt kérdés

Nincsenek vizelettartási gondjaim, simán kibírom, míg menni kell, tartani is tudom, ha már érzem, h pisilni kell. Viszont ha leülök a wc-re és elkezdek pisilni, szülés előtt simán meg tudtam állítani a pisilést, ha akartam azzal, h összeszorítottam az izmokat. Most viszont bárhogy szorítom, csak félig áll el, fél"slunggal" simán folyik tovább. Ez javulni fog vagy a 6 hét lejárta után tornáztatnom kellene majd?


3 hetes babó anyukája



2021. febr. 13. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzés is volt mellé, hogy mindjárt kijön alul minden szervem, nyomódott lefelé, és én sem tudtam megállítani. Mára teljesen rendbe jöttem, semmit nem tornáztam. Azért kellett pár hónap.
2021. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Császár után is ezt tapasztaltam. Nem a szülés, hanem a terhesség miatti folyamatos nyomás miatt van, pár hónap alatt rendbejön magától.
2021. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen nekem is így volt vagy 2 hónapig. Ha kinyitottam a csapot,nem állt el,csak ha kiürült teljesen. Fura volt.Nekem is volt mellé egy ilyen kellemetlen húzó érzésem,ha wc-n ültem vagy ha guggoltam akkor is. Bónuszban a pukik is jöttek mentek 😆😅 első gyerekkel ezek nem voltak csak másodikkal. 6-8 hétre rá minden regenerálódott.
2021. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális. Intim torna és rendbe jön.
2021. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Intim tornázz, gyorsabban helyrejön.


1 babával a 6 hetes kontrollra rendben volt.

2. Babával kellett 4 hónap

( 1,5 év van köztük)


Ilyen “szervkiesős” élményem nem volt

2021. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem a szülés miatt alakult ki, mert még a szülés előtti napon se voltak problémáim a záróizmokkal, minden bajom a szülés után lett. Mondjuk 15 órát vajúdtam és 4,2 kilóval jött a lányom, hatalmas aranyerem is lett, pedig 1 nappal előtte még nem volt.😊 4 éve a fiamat császárral lakoltatták ki, akkor nem volt ilyen gondom.

Rem, tényleg helyrejön pár hónap alatt. Azért utánanézek az intimtornáknak. Köszi!

2021. febr. 14. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt előtte gondom a terhesség alatt.. semmi


Bár nekem pont az ellentettje

2,5 h vajúdás, 15 p kitolással jött a 2. Baba..



5.

2021. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eltelt a 4 hónap és azóta is megvan még ez a gond. Szinte ugyanolyan érzés, mint az elején, semmit sem javult. Milyen intimtornát szoktatok alkalmazni?
2021. máj. 9. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!