Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövöhétre vagyok kiirva, már...

Jövöhétre vagyok kiirva, már a nyák is elment azóta folyamatosan, nagyon fáj a derekam hasam alja illetve ahogy mozog a baba már fáj! Ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen kezd fájni a derekam szerintem tágulok meg a hasam alja 2 ujjnyira avgyok már nyitva de a doki szerint akár még 1 héttel is túlhordhatom a babát de 2vel már nem!

A 2 combom közti hajlat is nagyon fáj, a hüvelyembe nyilal és alul ahogy a baba mocorog-mozog nagyon fáj... illetve mostanában nagyon éhes vagyok mint a terhességem elején! Ez mit jelent?

(Viszont fájásokat a ctg még nem mutat)


2007. dec. 20. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Remélem össze vagytok pakolva, és mindenki útrakész!? :)))

Úgy látom már bármikor beindulhat. Figyelj a keményedésekre, a magzatvízre, a görcsökre. Tudod a biztos jeleket?

Teljesen normális amiket érzel. A baba már nagy, egyáltalán nincs helye szegénynek. A fájdalmak a terheléstől és a tágulástól vannak.

Remélem nemsokára a kezedben tartod a kicsit. :))

Kitartás, könnyű szülést kívánok!

2007. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ormális. Készül a baba a nagy útra. Lehet hogy ezt a pár sort már csak a kórházból hazajövet olvasod, Anyuka :)
2007. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!