Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár közben titeket is...

Császár közben titeket is hasba könyököltek?

Figyelt kérdés
Csak mert én nagyon megijedtem mikor ez történt. Pont a baba kivételekor az orvos a szegycsontomnál jó erősen "megnyomott". Akkor alig kaptam levegőt, utána is sokáig éreztem. Nem tudom emiatt-e, de azóta sokszor van hányingerem minden ok nélkül, pedig már 1 hónapja volt (nem vagyok terhes).
2021. febr. 27. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem volt ilyen, csak apróbb rángatás. Mondjuk órák óta vajúdtam már akkor oxival, felőlem egy traktor is átmehetett volna rajtam se vettem volna észre.
2021. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Engem nem. Csak rángattak. Fel is szisszentem, éreztem dolgokat, de enyhén.

A doki rá is kérdezett, hogy fáj? Mondta, hogy most préselik ki a babát. Úgy örültem neki :))

2021. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
igen, mondta is, hogy kicsit elindítja a babát, de nem nyomta-húzta kis egyből, hadd küzdjön kicsit. Mondjuk ő nem csak betolt és vágott, előtte 2 óráig ment az oxi is, nagy fájásokat csinált (állítólag, mert nem éreztem kb semmit), felkészítette a babát, hogy történik valami.
2021. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Második császáromnál. Nagyon surva összenövéseim voltak, mindenem mindennel összenőtt, letapadt, a vastagbelem megcsavarodott. Na itt a tanuló csaj akit úgy képzeljetek el mint egy jetit.. Úgy belém könyökölt hogy 3 hétig az egész oldalam a szivárvány minden színében pompázott.. Azt hittem ez volt a legrosszabb.. De nem. Az összenővéseket felkellett oldani.. Na az volt a nem mindegy. Volt mikor rendesen azt hittem a gyomromban túrtak és a szívet simogatják.. A felettem lévő lámpába néztem ahogy kibeleznek majd visszateszik az alkatrészeimet.
2021. febr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!