Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Idén töltöm a harmincadik...

Idén töltöm a harmincadik életévemet. Sajnos hosszú kapcsolatom ért véget,túl sem tettem magam,de szörnyen érzem amiatt is,hogy körülöttem mindenkinek gyermeke van már,és feleség. El volnék késve?

Figyelt kérdés
Csinos vagyok, házias,jó munkám van, szóval anyagiak sem gátolnak, viszont a kulcs hiányzik a gyerekhez: egy férfi,aki a társam lenne. Nem jön,hiába vagyok jolszituált stb,úgy néz ki,nem ezen múlik. Még volt élettársam,ezer meg ezer jelentkező lett volna rám, most hogy egyedül maradtam,senki. Nagyon rosszul érzem magam,és pancsernek is gondolom egyúttal magam,mert nem jön össze a magánéletemben semmi. Vágyom egy társra és egy gyermekre. Utaztam,világot is láttam,nem érdekel semmi, annyira el vagyok keseredve.
2021. márc. 1. 07:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen váltam el a volt férjemtől, aki elvett 10 évet az életemből, de közben találkoztam azzal az emberrel, akivel már sokkal hamarabb kellett volna. Azóta már ő a férjem és épp rajtam alszik a 6 hetes kislányunk 😊
2021. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jò kapcsolatba vàllalni gyereket kb. sosem kèső. Eljön az időd majd.

31 leszek, a baràti körömben egyedül nekem van babàm.

2021. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkitől! 🙂 Most a hobbijaimhoz sincs erőm. Itt a jó idő,én egyedül savanyodok. ☹️
2021. márc. 1. 16:26
 14/16 anonim ***** válasza:
47%

Abszolút egyetértek a 8-as hozzászólóval!

Nem látsz mások életébe, mindenkinek megvan a maga kis keresztje, csak épp nem tudod. Ne másokhoz mérd magad. És főleg ne rohanj felesleges kapcsolatokba - ezekből lesz később válás.

Itt az én példám: 27 leszek idén, 21 voltam, mikor elkezdtünk járni a (mostmár) férjemmel, 23 mikor megkérte a kezem, 25 mikor összeházasodtunk, jövő hétfőn van a terminusom programcsászárra. Ami kegyetlenül bántja a szívem, mert szerettem volna természetesen szülni, de nem vállalja az orvosom a szemfenekem állapota miatt. Nekem épp ez most a nagy bajom, de próbálok a jó dolgokra koncentrálni.

Hozzátenném, 21 éves koromig folyamatosan szingli voltam, sehogyse akart összejönni egy normális kapcsolat, mígnem megismertem a férjem :) Ellentétben egy valamikori barátnőmmel, akinek non stop volt faszija, jelenleg is van, már 7 éve, de se gyűrű, se gyerek. Annó engem piszkált, hogy szingli vagyok, mostanra meg jóformán nem is beszélünk. Valahogy úgy éreztem, kellemetlen neki, hogy mindenkinek férj meg gyerek, csak neki nem. Pedig annak idején senki se mondta volna meg, hogy én előbb leszek feleség/anya...

Koncentrálj magadra és ne add le a szintet, nem vagy elkésve és megtalálod a párod!

2021. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves koromban úgy éltem, mint egy szingli. Aztán 32 éves koromra lett férjem, meg egy fiam. Ne parázz!
2021. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy ráérsz,jó anya leszel 32-33 évesen szülsz és lesz férjed is
2022. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!