Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Visszatero gyermekagyi szomoru...

Visszatero gyermekagyi szomorusag?

Figyelt kérdés

Negy honapja szultem, az elso ket honapban teljesen ki voltam fordulva magambol, semmi nem volt jo, allandoan bogtem, egyedul ereztem magam pedig voltak mellettem.

Ez az erzes azt hittem vegre elmult, tuljutottam rajta, de ket napja megint mintha elolrol kezdodne az egesz. Egyszeruen nem tudok higgadt maradni, ha sir a gyerek es semmi nem jo neki. Teljesen befeszulok es atveszi, nem tud megnyugodni miattam pedig ram van szuksege. Elbogom magam pitianer dolgokon, folyton negativ gondolataim vannak, majdnem mindenben a rosszat latom. Parom azt mondja erre, hogy csak felesleges hiszti es mindig ilyen voltam. Nem voltam mindig ilyen. Az elso szulesemnel semmi ilyen nem volt. Mondjuk a masodiknal rossz tapasztalat volt a szules, a korhazban toltott ido es kozrejatszik, hogy parom sokat dolgozik (fizikai munka), nem tud ugy segiteni, akarhogy uvolt a gyerek, nem kel fel ra.

Ugy erzem kezdem megint elvesziteni onmagam.


2021. márc. 18. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Beszélj védőnővel, kérj segítséget nehogy baj legyen.
2021. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok vele megtalalni a kozos hangot, o idosebb regimodibb, en fiatal huszoneves vagyok modernebb felfogassal. Velem szembe teljesen lekezelo, mikor eloszor emlitettem ezt neki, higy nem erzem jol magam annyit mondktt, hogy akkor szoljak ujbol ha mar ongyilkos gondolataim tamadnak, mert akkor megprobal valamit kitalalni. Szoval nemigen er ftot se.
2021. márc. 18. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szervezetek akik tudnak segíteni keres rá a neten, a védőnő el kapcsolatban panaszt is tehetsz a kerületi vagy körzeti egeszsgugyi szervnél.
2021. márc. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az EMMA nagyon jo!

Pre- es perinatalis pszichologust is kereshetsz.

Kitartast es gyogyulast kivan9k!

2021. márc. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!