Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nektek meddig...

Császár után nektek meddig fájt a heg illetve a hasatok?

Figyelt kérdés

4hete szültem,de a bal oldalon folyamatosan fáj belül.Biztos rosszul is volt az elején terhelve,mert bokagyulladás miatt mankóval jártam.

Azóta néha jobb volt ha véletlen tudtam pihizni,de már folyamatosan fáj. Írtam az orvosomnak,szerinte rendben van és a belső varrat lehet..

Hó végén lesz a 6hetes kontrollom. Megnézik ilyenkor uh-val?


2021. márc. 18. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A belső varrat lassabban gyógyul.

Amúgy nekem még most is fáj úgymond. Érzékeny. Ha bugyi, nadrág hozzáér, vagy húzódik ott a bőr akkor fáj. 1,5 év. De sztem ez hajlam. Máshol is van varratom és az is ilyen

2021. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azt mondta kb 120nap alatt szívódik fel. De tényleg csak az egyik oldal fájna ennyire? Úgy érzem sose leszek a régi :(

Az hogy érzéketlen stb ok átvágtak ideget mindent. De ismerőseimnek nem fájt(t)szóval parázom picit megvallom.

2021. márc. 18. 13:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Az első után 3 hétig, a második már a kórházban sem fájt, másnap már nem kértem fájdalomcsillapítót sem. Nem tudom, mitől függ, én voltam a legjobban meglepődve.
2021. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én mindíg az idegvégződésekre gondolok ilyenkor. Szerintem onnan ment és ott vágták el. Nekem nem volt császárom de volt egy kézműtétem annó 15-20 éve. És csak az egyik fele/vége fáj a mai napig néha. Az első 1-2 ebben folyton fájt. Megkérdeztük aki műtött(családbarát) és azt mondta normális ha ott az ideg amit elvágtak.
2021. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3/3 mázlista vagy. Hát nem tudom én félek hogy baj van odabent.. 😅

Első császárom,az első baba természetes úton jött semmi bajom nem volt.

2021. márc. 18. 13:49
 6/18 A kérdező kommentje:
4/5 én is ezen agyaltam pont hogy valami ideg húzódhat ott lefele pont. A műtét alatt ott égettek is.
2021. márc. 18. 13:52
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg te vagy mázlista, amiért szülhettél. A fél karomat odaadnám egy természetes szülésért. 😢
2021. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kb a 6. hétig fájt néha, de mire mentem a kontrollra, pont elmúlt. Esetleg akkor rákérdezhetsz az orvosnál, hogy ez mennyi ideig oké, ha nem múlik el addig.
2021. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7/8 Sokáig agyaltam hogy pcs legyen e mert 3gerincsebész mondta hogy nem kockáztatna..de inkább egy újabb törést vállaltam volna...persze attól meg lebénulhattam volna akár :(

Nekem trauma volt én nem szülök emiatt többet.


8/8 Mindenképp negkérdezem bár most szerinte okés ez belefér..remélem ultrahanggal vagy valamivel ránéz ilyenkor a 6hetesen.

2021. márc. 18. 14:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Off: miert lett csaszar?
2021. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!