Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában Dr. Pál...

Akik mostanában Dr. Pál Zoltánnál (a fiatalabbiknál) szültek, milyen élményük volt vele?

Figyelt kérdés

Ő most elérhető félegyházán magánban, és nem rég láttam, hogy rengeteg kismama volt ott.

De ilyenkor ezt azt sem értem, hogy működik, magánban végigjárom a terhesgondozást, majd Szegeden a korházban nála szülök?



2021. márc. 19. 16:42
A kérdező szavazást indított:
Elégedett vagyok vele, a szüléstervemet is figyelembe vette, nem érzem úgy, hogy rámeröltetett volna valamilyen beavatkozást.
Nem vagyok vele elégedett, valami nem a megbeszéltek szerint történt.
Hibát vétett a terhesgondozás vagy szülés alatt.
Egyéb, kommentben fejtsd ki kérlek.
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésedre nem tudok válaszolni, de én 4 éve szültem nála, császárral. Elégedett voltam vele.


Szegeden most nincs is magánrendelése?

2021. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én félegyházi vagyok, ezért innen közelítem meg. Nem tudom van-e Szegeden is, bocsi.

A császárod tervezett volt, vagy szülés közben alakult úgy, hogy végül azt mondták, meg kell műtsenek?

2021. márc. 20. 06:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel nagy volt a babám, várható volt, készültem rá.


Próbálkoztunk, oxival sem tágultam, nem volt fájásom.


6 óra után lett üres a műtő. Nagyon jól sikerült a császár, gyorsan felépültem, a hegem alig látszik, a kisfiam makkegészséges:)

2021. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!