Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Friss élmény a Péterfy kórházz...

Friss élmény a Péterfy kórházzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Területileg oda tartozom, és hát most derült ki, hogy várandós vagyok. Előző gyermekem a SOTE-n szültem, de mivel nem oda tartozom így nem vállalnak :(

Szeretném tudni milyen a kórház szülészete és újszülött osztálya, illetve kit ajánlotok orvosnak?

Köszönöm!



2021. márc. 29. 08:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ezen a véleményen vagyunk mi is, (persze még a költségeket át kell számolnunk) , egyetlen dolog ami miatt a Péterfy talán jó lenne, az a koraszülött osztály felszereltsége. A fiam születés után besárgult és kékfény terápia kellett neki, ez pedig pl a Róbert Károlyban nincs, elszállítanák ha szükség lenne rá, és hát parázok ha most is szükség lenne ilyesmire, hova vinnék meg nélkülem vinnék stb.


De szerintem a vége a Róbert lesz..


Köszönöm a választ! ❤️

2021. márc. 30. 07:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!