Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Friss élmény a Péterfy kórházz...

Friss élmény a Péterfy kórházzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Területileg oda tartozom, és hát most derült ki, hogy várandós vagyok. Előző gyermekem a SOTE-n szültem, de mivel nem oda tartozom így nem vállalnak :(

Szeretném tudni milyen a kórház szülészete és újszülött osztálya, illetve kit ajánlotok orvosnak?

Köszönöm!



2021. márc. 29. 08:19
1 2
 1/11 kicsibarany ***** válasza:
100%
Korábban (bőven covid előtt) szültem ott, a csecsemősök kedvesek voltak. Dr. Kollár Zoltán volt az orvosom, ajánlom.
2021. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kollégám szült ott tavaly, covidos időszakban már, azt mondta fel lett újítva és minden teljesen rendben volt (sztk viszonylatban értve, tehát tiszta volt, normális kajával, nyilván nem egy szuperkórház, de korrekt), és koraszülött lett a babája, tehát több időt töltöttek bent. Ami nehéz volt, hogy nem mehetett be a férje, értelemszerűen, viszont amiket vitt neki csomagokat, azokat átvették neki. Az orvosát név szerint nem ismerem, de minden rendben lett velük.
2021. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. márc. 29. 10:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn mèg bőven covid előtt szültem, ìgy sok dolog màr nem naprakèsz. De amit tudok, hogy mindenki szuper jòfej, segìtőkèsz ès tàmogatò.

Van 3db 1 àgyas teljesen felùjìtott fürdős alapìtvànyi szoba.

Van fb csoport, èrdemes belèpni

2021. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 29. 12:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly szültem nincs felùjjìtva.A kora szülött osztályt ùjjìtották. A nem alapìtványi szobák piszkosak, sok a por. Nem takarìtanak higieniukusan. Nekem akkor ez nem számìtott utòlag gondoktam vissza. (Testvérem a debreceni korhazba nagyon szep helyen volt és plussz pénzbe sem került neki...) Közös fürdő közös wc van kint a folyosòn. A csecsemősökkel, orvosokkal nincs probléma kiváloak

Az ágy az angyon kényelmetlen... En nem kertem alapitványi szobát. Am is sok napot voltunk bent amit előre azért nem lehet tudni. Ìgy megfelelt a sima szoba is.

2021. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A higiénia annyira nem izgat, a soten is domestos törlőkendőkkel éltem túl a napokat, nem lenne újdonság ha itt is ez történne.

Inkább a csecsemő ápolók érdekelnek illetve a gyermekorvosok, szülész orvosok is. Mert a személyzettel volt problémám az előző szülés utáni napokban, nem szeretném ha itt is ilyesmi történne. Kedvesek az ápolók? Vagy beszólogatós fajták? Ha nem indul be a tej, adnak tápszert vagy cukros víz van itt is? Amíg pl zuhanyzom be lehet adni a gyereket?

Van lehetőség őssejt levétele? Mármint ha beviszem a kis dobozát van ott hozzáértő aki leveszi?


Bár még a Róbert Károly kórház szóbajött, nyilván át kell gondolnunk, nagyon odahúz a szívem, valamiért a magán egészségügyi ellátásban jobban bízom, de azért azt az 1 milliót lehetne másra is költeni..

2021. márc. 29. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemoaok kedvesek, szoptatasi tanacsado is. Babat barmikor beadhatod, nekem felajanlottak maguktol.
2021. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm ❤️
2021. márc. 29. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet szerintem tudni többen dolgoznak a szülészeten csecsemő osztályon. Lehet jobb ötlet lenne a Ròbert M.Klinika. Biztos jobban megnyugtatna. Nem csalòdnál 2x is.
2021. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!