Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan (vagy ismertek...

Van itt olyan (vagy ismertek olyat), akinek szétvált a császár hege a következő terhességnél, szülésnél? Lehetett érezni? Volt valami előjele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem vált szét, mert amikor elkezdett vészesen vékonyodni a 37-38. héten, akkor a dokim mondta, hogy programozott császár lesz. 37. héten csütörtökön voltam ctg-n, akkor már csak 3 mm volt ( előtte pár nappal még 4,5 mm volt) és akkor mondta, hogy kedden találkozunk. semmit nem éreztem abból, hogy vékonyodott a heg.
2010. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ket ismerosomnek is szules kozben,csaszarral lett befejezve.
2010. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szülés közben éreztem,hogy nagyon fáj a hasam.Megkopogtatta a doki a régi hegg körül,és ott fájt.Így lett 2.is császár 6és fél év van a 2 gyerek között.
2010. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy beleírok, de szeretném később is látni a kérdést.

Kedves Kérdező! Te hány hetes vagy? Mikor volt császárod?

A szétnyílástól félek én is. 22 hónapja volt császárom.

A mostani terhességem alatt még sosem nézte meg a doki a hegemet. :( Bár lehet, hogy még korai, 17 hetes vagyok. Talán később figyeli majd. (remélem)

2010. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm járt így. Én pont ezért nem kísérleteznék, ha újra terhes lennék, tehát hagynám megint a császárt.

3 év után lett újra terhes az ismerősöm, majdnem meghaltak mind a ketten. A babát azóta is Dévény-tornára kell hordani, mert oxigénhoányos lett.

2010. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én nemsokára szülök, 2 éve volt császárom. Orvos eddig nem mondta, hogy a mostani szülés is császár lenne automatikusan és én nagyon reménykedem, hogy hüvelyi szülésem lesz, csak valahogy most elbizonytalanodtam.


Jövő héten rákérdezek, hogy mér-e hegvastagságot és ha igen, akkor mikor, mert most valahogy rástresszeltem erre.

2010. aug. 22. 11:13
 7/7 anonim válasza:
Én császárral szültem három éve, aztán most májusban hüvelyi úton. Nálam nem volt ilyen gond szerencsére, minden rendben ment.
2010. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!